Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Наші земляки » Підвальний Семен Леонідович
Підвальний Семен ЛеонідовичСемен Леонідович народився 17 жовтня 1938 року в селищі Кодима. Одеської області, Україна. Професор Підвальний С.Л. свою інженерну й наукову діяльність розпочав в 1961 р., у НДІ пластмас, в 1962-70 р. працював у Воронезькому ОКБА НПО "Химавтоматика", сполучаючи роботу з навчанням в аспірантурі ІПУ АН СРСР (1964-68 р.). З 1970 року по теперішній час працює у Воронезькому політехнічному інституті, нині технічному університеті.
o 1968р. - захист кандидатської дисертації;
o 1970р. - доцент кафедри автоматики й телемеханіки ВПИ;
o 1982р. - захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктори технічних наук;
o 1983р. - завідувач кафедрою автоматизованих і обчислювальних систем ВГТУ, професор;
o 1987р. - присвоєно почесне звання "Заслужений винахідник РСФРР"
o 1998р. - присвоєно почесне звання "Заслужений діяч науки Російської Федерації";
o 2004р. - присвоєно почесне звання "Заслужений працівник вищої професійної освіти РФ";

С.Л. Підвальний автор і співавтор більш ніж 500 наукових праць, у т.ч. 45 книг, брошур і навчальних посібників, 80 авторських посвідчень і патентів. Ряд робіт переведені за рубежем. Професор С.Л. Підвальний виховав багато учнів, що стали науковцями, інженерами й організаторами промисловості в області автоматики й обчислювальної техніки, ним підготовлено більш, як 10 докторів і понад 50 кандидатів наук.
Наукова діяльність С.Л. Підвального охоплює три взаємозалежних напрямки розвитку теорії й практики керування: математичне моделювання динамічних об'єктів і систем нафтохімічного виробництва, алгоритмізація керування технологічними процесами з використанням ЕОМ, спеціалізовані обчислювальні пристрої й системи, що знайшло відбиття в монографіях по моделюванню, АСУТП і обчислювальним мережам.
Під науковим керівництвом і при особистій участі С.Л. Підвального по перерахованих напрямках зроблено близько 100 науково-дослідних робіт з госпдоговірної і держбюджетної тематики, включаючи гранти РФФИ, Міннауки й Міносвіти. Науково-педагогічна робота С.Л. Підвального пов'язана із застосуванням обчислювальних систем колективного користування й відкритих обчислювальних мереж для навчання, включаючи різні варіанти дисплейних класів і локальних мереж для школярів і студентів. Під його керівництвом у ВГТУ була створена спеціалізація АСУТП і спеціальність "Обчислювальні машини, комплекси, системи й мережі", по яких підготовлені понад 1000 інженерів. Ведеться підготовка кадрів вищої кваліфікації (аспірантура й докторантура) по широкому спектрі наукових спеціальностей, пов'язаних з моделюванням, автоматизацією й обчислювальною технікою. С.Л. Підвальний є головою дисертаційної Ради по захисту докторських дисертацій і членом ряду інших рад, головним редактором журналу "Системи керування й інформаційних технологій", що включений Президією ВАК в "Перелік рецензійних наукових видань, що випускають у Російській Федерації, у яких повинні бути опубліковані наукові результати дисертацій на здобуття наукового ступеня доктори наук".
Очолювана С.Л. Підвальним кафедра АВС по рейтингу серед 55 Вузів Російської Федерації, ведучих підготовку й випуск інженерів спеціальності 230101 "Обчислювальні машини, комплекси, системи й мережі", займала 1-оі місце в 2002-2007 роках. Нагороджений 12 державними й галузевими нагородами.
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті