Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

Пароль



Ще не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Трудові колективи » ТОВ Івашківське
ТОВ Івашківське

Зустрів нас у тракторній бригаді в ТОВ «Івашківське» (с.Івашкове, директор М.І. Погорілий) бригадир – Анатолій Володимирович Козоріз. Його ледве не постійна присутність у бригаді – справа звична, адже за багаторічний свій трудовий стаж в одному і тому ж господарстві бригада для Анатолія Володимировича стала другою домівкою. Кількома хвилинами пізніше на територію в’їхав і директор господарства. Михайло Іванович розповів про технічний парк сільгосппідприємства. «Івашківське» на сьогодні у своєму розпорядженні має шість комбайнів: чотири «Ниви», один «Бізон-рекорд» та «Полісся». Останнього купили минулого року, коли з’явилася можливість придбати вітчизняну техніку на пільгових умовах.
До початку жнив механізатори «Івашківського» практично готові. Агрегати заздалегідь відремонтовані і чекають часу виходу в поле. Хоч технічний парк господарства порівняно скромний, бригадир і механізатори постійним доглядом, прискіпливими оглядами і пробними «виходами» тримають його у бойовій готовності, не дозволяють набути неробочого стану. Готові до ремонту стаціонарна та пересувна зварювальні установки, адже не виключена потреба поточного ремонту техніки під час робіт. Оновлення технічного парку поки-що, на жаль, не на часі. Хоча, за зізнанням А.В. Козоріза, не завадили б нові дискові борони, наприклад; на наступний рік треба буде сівалку придбати, що й сподіваються зробити після збирання урожаю, який надасть можливість нових закупівель. Михайло Іванович Погорілий намагається все тримати на контролі і, оцінюючи готовність господарства до жнив, висловлює впевненість у тому, що аграрії «Івашківського» цілком спроможні достойно справитися з подальшими роботами, як справлялися і в минулих роках, не залучаючи до роботи в найгарячішу пору ні чужої техніки, ні працівників з інших агроформувань. Найвагоміша підстава для цілковитої впевненості – віра у своїх підлеглих, в працьовитість і професійність місцевих механізаторів.


Сьогодні на полях брати Олійники – Віктор Володимирович (на Т-150) та Сергій Володимирович (на «Бізоні») дискують пари, скрізь, де є така можливість. Починати цьогорічні жнива планується з ріпаку, якого тут посіяно 280 гектарів. Продумано дирекцією господарства стратегію жнив і на подальший час. На знімках: директор підприємства М.І. Погорілий з начальником управління АПР В.В. Дунаєвським; бригадир тракторної бригади А.В. Козоріз і механізатор А.О. Богачук.

За матеріалами газети "Вісті Кодимщини"
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті