Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Влада, закон » Засідання постійної комісії з питань аграрної політики. 2009р.
Засідання постійної комісії з питань аграрної політики. 2009р.
Одним з ключових питань засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та екології, яку очолює депутат районної ради М.В. Сорочан, було ознайомлення з ходом контролю за виконанням районної Програми «Ліси Кодимщини» на 2007-2015 роки.
Заслухавши та обговоривши інформацію головного лісничого ДП «Кодимський лісгосп» Н.С. Побережник про хід виконання районної Програми «Ліси Кодимщини», постійна комісія рекомендувала ДП «Кодимський лісгосп» продовжити роботу з виконання заходів районної Програми «Ліси Кодимщини» на 2007-2015 роки та вжити заходів для поліпшення її реалізації в повному обсязі і в зазначені терміни; продовжити контроль за ходом виконання рішення районної ради від 28 грудня 2006 року № 63-V «Про районну Програму «Ліси Кодимщини» на 2007-2015 роки. Постійно знаходяться на контролі профільної комісії і питання укладення договорів оренди земельних і майнових паїв та оплата орендарями відсотків за користування ними. Цього разу перед загалом звітував головний спеціаліст-економіст управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.С. Галевський.
Комісія вирішила з метою підвищення рівня соціального захисту селян-власників земельних ділянок та майнових паїв, а також задля відповідальності землекористувачів за ефективного використання земель сільськогосподарського призначення рекомендувати районній державній адміністрації продовжити роботу зі встановлення сторонами договорів оренди земельних ділянок плати за їх оренду в розмірах не менших 3% визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки; міській, селищній, сільським радам району продовжити роз’яснювальну роботу серед населення з питань підвищення розмірів плати за оренду земельних ділянок, земельних часток (паїв) та погодити з землекористувачами незапитаних паїв внесення змін до договорів оренди на земельні ділянки в частині підвищення орендної плати. Ще одне важливе питання постало на порядку денному профільної комісії. Це хід виконання рішення районної ради від 14 вересня 2006 року № 49-У «Про затвердження Програми на виконання робіт із затарювання, перевезення та знешкодження пестицидів в Кодимському районі», з якого також звітував В.С. Галевський.
Після обговорення постійна комісія вирішила з метою завершення робіт із перевезення та знешкодження пестицидів, розпочатих в 2006 році, рекомендувати районній державній адміністрації направити клопотання про виділення району коштів в сумі 1787 тис. грн. з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів у 2009 році та продовжити контроль за ходом виконання рішення районної ради від 14 вересня 2006 року № 49-У «Про затвердження Програми на виконання робіт із затарювання, перевезення та знешкодження пестицидів в Кодимському районі».
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті