Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Трудові колективи » Контрольно-ревізійна служба
Контрольно-ревізійна служба
Контрольно-ревізійна служба на сучасному етапі. В кожній країні світу існують структури, на які покладено здійснення фінансового контролю за збереженням та використанням бюджетних коштів, державних фінансових ресурсів. Така служба функціонує і в нашій державі. В нинішньому вигляді вона була започаткована з 1993 року, коли контрольно-ревізійне управління Міністерства фінансів було реорганізовано в Державну контрольно-ревізійну службу, структурні підрозділи якої були створені в областях та на районному рівні.
Кодимський районний контрольно-ревізійний відділ очолює досвідчений спеціаліст, економіст за фахом Геннадій Митрофанович Гладенький. Редакція газети напередодні професійного свята працівників КРВ поставила низку запитань до очільника районної контролюючої структури, що стосуються історії створення відділу, особливостей професійної діяльності на сучасному етапі, з відповідями на які пропонуємо ознайомитись читачам. – Геннадію Митрофановичу, ознайомте читацький загал з історією створення контрольно-ревізійного відділу на теренах району? – На початку 90-х років минулого століття створенням та організацією роботи відділу переймався досвідчений фахівець, старший контролер-ревізор при Мінфіні України, що присвятив роботі в органах КРВ понад два десятки років, Михайло Гаврилович Паламарчук (нині покійний). Першим начальником КРВ в Кодимському районі був Іван Тихонович Василинич. В різні роки відділ очолювали нинішній начальник фінансового управління райдержадміністрації Руслан Миколайович Онуфрієнко та екс-начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдерж-адміністрації Петро Федорович Жук. На даний час у відділі, крім начальника, працюють досвідчені фахівці: Любов Петрівна Синаєвська, яка у відділі з моменту заснування, та молодий фаховий контролер-ревізор Андрій Валентинович Чуш. – Які завдання на сучасному етапі стоять перед відділом? – Перш за все, ми переймаємось забезпеченням державного фінансового контролю за використанням та збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взятих зобов’язань, ефективним використанням бюджетних коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в органах виконавчої влади, в державних фондах, у бюджетних установах, у суб’єктів господарювання державного сектору економіки. А також в підприємствах і організаціях, які отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів тощо. Державний фінансовий контроль реалізується через проведення державного фінансового аудиту, перевірки державних закупівель та інспектування. – Ви очолювали контрольно-ревізійний відділ в різні роки. Чим змінились сучасні підходи стосовно забезпечення державного фінансового контролю? – В основному завдання державного контролю суттєво не змінились, однак змінилися підходи до виконання покладених державою завдань.
На сучасному етапі більше уваги приділяється не інспектуванню (ревізійним діям), а проведенню різного роду аудитів. Держава в особі контрольно-ревізійної служби переходить від проведення перевірок до проведення аналізу щодо фактичного стану справ, стосовно законного та ефективного використання державних чи комунальних коштів і майна, хоча проведення ревізій теж є актуальною формою контролю. – Які результати роботи відділу за минулий рік? – Так як я очолюю відділ другий рік (з квітня 2008 року), то про досягнення доречно говорити в порівнянні з показниками 2008 року. Протягом 2009 року відділом проведено 10 контрольних заходів, в тому числі одну ревізію за дорученням СБУ. Ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів в 10 установах на загальну суму 1295,52 тис. грн., в той час як в 2008 році за весь рік в 12 установах на загальну суму 400,4 тис. грн. До речі, по виявленим порушенням на 1 ревізора відділ займає перше місце в області (в 2008 році був на останньому). Із 10 установ, в яких виявлено фінансові порушення, на 19 відповідальних посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення та 2 протоколи про порушення законодавства у сфері закупівель, в 2008 році відповідно 17 протоколів. Відшкодовано до бюджетів втрат фінансових та матеріальних ресурсів за 2009 рік на загальну суму 286,4 тис. грн. проти 99,6 тис. грн. в 2008 році. Залишок невідшкодованих збитків з метою повного відшкодування передано на розгляд в суди різної юрисдикції та органи прокуратури області. – На що б Ви хотіли звернути увагу керівників бюджетних установ та організацій, директорів державних та комунальних підприємств при виконанні ними повноважень? – Побажання тут просте та, на перший погляд, банальне: шановні керівники, суворо дотримуйтесь чинного законодавства, тоді нам доведеться менш зустрічатись з проблемними моментами і, як державний контролюючий орган, відділ буде співпрацювати з відповідними підприємствами, установами, організаціями заради загальнонародного блага.
В іншому разі, при виявленні порушень законодавства, церемонитись з порушниками ніхто не буде і, відповідно, доведеться нести відповідальність.
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті