Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Трудові колективи » РЕМ
РЕМ
Є світло і на нашій вулиці – саме так ми з повною впевненістю можемо сьогодні сказати. Світло, без якого не уявиш сьогодення, електроенергія, без якої – ні побуту, ні виробничих процесів. А дбають про безперебійне електропостачання району працівники Кодимського РЕМ.
Працює тут нині 103 чоловіка. Це і інженерні працівники, і диспетчерська група, і економічний відділ, і бригади розподільчих мереж, і адміністративні працівники. Всі вони разом прагнуть попередити і ліквідувати технологічні порушення, аби забезпечити надійне і безперебійне енергопостачання споживачів, тобто створити комфорт і для нас з вами також.
Мозковий центр електричних мереж Так тут кажуть про диспетчерську, до якої сходяться всі відгалуження електромережі району. Черговий диспетчерської – це фахівець у даній сфері. Від його компетентності залежить не тільки гармонійне управління диспетчерським пунктом, а й організація і вирішення поточних питань з ремонту чи обстеження ліній. Диспетчерською групою керує Микола Васильович Красовський (на знімку) – людина, котрій не займати досвіду і фахових знань.
Справа – на першому плані Для Віталія Андрійовича Авраменка немає такого питання, яке він не зміг би вирішити, будь то технічні питання, чи питання енергозбуту, чи проблеми бригад розподільчих мереж. Тож не дивно, що начальник Кодимського РЕМ Володимир Андрійович Дремлюх відрекомендував його як одного з компетентних інженерних працівників. Віталій Андрійович займає посаду головного інженера з 2005 року, а його стаж на даному підприємстві розпочався у 1990 році на посаді диспетчера. Тож йому добре відомі всі «больові» і відповідальні точки РЕМ.
Скарбниця прибутків Так охарактеризував заступник начальника РЕМ по енергозбуту Микола Володимирович Ковалішин відділ, який відповідає за прибутки. Сюди «стікаються» дані, від яких залежить економічний стан підприємства. А систематизують їх технік по розрахунках з юридичними споживачами Марина Борисівна Ковальчук і технік по оплаті Любов Володимирівна Горша. Цих два спеціаліста – взаємозамінні і відмінно знаються на фінансовій стороні справи.

Бригада РЕМ

«Бійці» передової Бригада розподільчих мереж дільниці №1 належить до когорти спеціалістів, котрі забезпечують електроосвітлення в наших оселях, на підприємствах і в організаціях. Таких бригад тут чотири. Ця обслуговує Смолянку, Будеї, Івашків, Пиріжну, Кодиму, Лисогірку. Це завдяки їм своєчасно виконуються планові і аварійні роботи, аби забезпечити чи відновити електропостачання.
Відомо, що не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Електрикам, як і саперам, помилка може коштувати життя. Тому їм притаманна точність, фаховість і… витримка. Витримка, бо не вся ще електромережа функціонує досконало, чого закономірно вимагає споживач, якому немає діла до того, що після стихії оновлено не всі лінії, а лише 75%. Інші – старі і дають збої. Але, як запевнило керівництво, надійне енергопостачання споживачів – першочергове завдання РЕМ, яке вони прагнуть виконувати відмінно щодня.
Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті