Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Влада, закон » Сьогодення та перспективи функціонування спортивної галузі, 2010р.
Сьогодення та перспективи функціонування спортивної галузі, 2010р.
Сьогодення та перспективи функціонування спортивної галузі району Чергове засідання колегії відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації та районної ради ФСТ «Колос» відбулося 9 вересня поточного року. І цілком символічно, що зібрання відбулося напередодні свята Дня фізичної культури та спорту.
На порядок денний колегії були винесені питання підсумків організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків в пришкільних таборах району відповідно до рішення районної ради від 30.04.09 №280-V «Про за-твердження програми відпочинку та оздоровлення дітей в Кодимському районі на 2009-2012 роки»; стану виконання закону України «Про попередження насильства в сім’ї» на території Писарівської сільської ради; результатів виконання рішення районної ради від 15.03.07 р. №96-V «Про програму розвитку фізичної культури і спорту в Кодимському районі на період до 2011 року»; про підготовку матеріальної бази спортивної галузі району до осінньо-зимового сезону.
З першого питання порядку денного звітував начальник відділу у справах молоді та спорту РДА А.О. Мураховський. Він відзначив, що оздоровлення дітей як і в попередні роки було організовано на базі загальноосвітніх закладів.
Дошкільні навчальні заклади з 1 червня по 30 серпня функціонували у санаторному режимі згідно вікових особливостей дітей. Всього в районі працювали 24 оздоровчих заклади. З них 19 пришкільних з денним перебуванням дітей, 6 таборів праці та відпочинку, 2 профільні, які працювали в дві зміни. Всього було оздоровлено 1490 дітей або 60% від загального контингенту. Фактично освоєно бюджетних коштів у сумі майже 99 тис. грн. та позабюджетних у сумі 28,5 тис. грн.
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації А.О.Мураховського про підсумки організації відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків в пришкільних таборах району відповідно до рішення районної ради «Про затвердження програми відпочинку та оздоровлення дітей в Кодимському районі на 2009-2012 роки» колегія вирішила інформацію з даного питання прийняти до відома; відзначити належну організацію в оздоровленні дітей у переважній більшості населених пунктів району. Рекомендовано звернути увагу голів Писарівської, Шершенецької, Загнітківської, Івашківської, Пиріжнянської, Олексіївської, Петрівської, Будеївської, М.Слобідської сільських рад на невиконання розпорядження райдержадміністрації від 21.04.2010 року № 220-А/А-2010 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків у 2010 році» щодо створення і функціонування футбольних полів, спортивних майданчиків, їх благоустрою та використання за призначенням для організації заходів з дозвілля дітей, підлітків. Також у рішенні відзначено пасивну роль стосовно виконання зазначеного розпорядження РДА керівниками Кодимського РБК, Олексіївського Пиріжнянського, Лабушненського, Баштанківського, Будеївського, Сербівського закладів культури.
З другого питання порядку денного колегії слухали голову виконкому Писарівської сільської ради К.С. Каташинську, що звітувала про роботу стосовно заходів з попередження насильства в сім’ї на підзвітній території. Колегія вирішила, що робота всіх відповідальних осіб в цьому напрямку відповідає вимогам нормативних документів. Рекомендовано К.С. Каташинській забезпечити безумовне виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» та акти-візувати роботу щодо виконання його заходів.
Спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і службою у справах дітей райдержадміністрації постійно вживати заходів з виявлення сімей, в яких є прояви насильства, жорстокої поведінки батьків стосовно дітей, та поновлення банку даних сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, забезпечити системну роботу щодо попередження насильства в сім’ї, надавати методичну та практичну допомогу, систематично здійснювати інформаційно-просвітницьку роботу в районній газеті «Вісті Кодимщини» щодо запобігання насильству в сім’ї; запровадити заходи щодо активного залучення дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, малозабезпечених та багатодітних сімей до гурткової та секційної роботи в позакласних та позашкільних закладах, привести в робочий стану матеріально-технічну базу села.
Наступним питанням порядку денного було заслуховування інформації головного спеціаліста відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації С.В. Семененка стосовно виконання рішення районної ради «Про програму розвитку фізичної культури та спорту в Кодимському районі на період до 2011 року». Після обговорення колегія вирішила визнати задовільною роботу відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, ФСТ «Колос», відділу освіти райдержадміністрації, ПТАУ, ДЮСШ, виконкомів місцевих рад.
Відзначено цілеспрямовану роботу відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації щодо створення на всій території району рад колективів фізкультури та молодіжних осередків. Рекомендовано керівникам територіальних громад звернути увагу на створення за місцем проживання необхідних умов для організації навчання плаванню у місцях масового відпочинку населення на воді, укладання договорів з орендарями водойм та забезпечення проведення змагань, конкурсів «Тато, мама, я – спортивна сім’я» як заходу з активного сімейного дозвілля; обладнати діючі спортивні споруди засобами, які сприяють вирішенню проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.
Також С.В. Семененко ознайомив загал зі станом використання та підготовки матеріальної бази спортивної галузі району до осінньо-зимового сезону. Колегією відзначено, що рекомендації відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації і ФСТ «Колос» стосовно ремонту, реконструкції та використання спортивної бази району більшістю місцевих рад виконано. Акцентовано на цілеспрямованій роботі з цього питання керівника комунального закладу ДЮСШ В.М. Паламарчука, голів Сербівської, Тимківської сільських рад, Слобідської селищної ради, директора РШШК В.П. Корчинського.
Рекомендовано відділу освіти райдержадміністрації, дирекції ПТАУ, ДЮСШ, виконавчим комітетам місцевих рад продовжувати роботу з приведення в належний стан спортивної бази; головному спеціалісту відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації С.В. Семененку, голові ФСТ «Колос» С.А. Єлькіну до 1.11.2010 року довести відповідні рекомендації до відома керівників дошкільних та загальноосвітніх закладів, ДЮСШ, ПТАУ, виконавчих комітетів місцевих рад; розробити паспорти на кожну стандартну споруду (спортивний зал, стрілецький тир, спортмайданчик, футбольне поле).
Також в порядку контролю на колегії були розглянуті питання виконання намічених заходів, рішень попередньої колегії. А на завершення роботи зібрання було затверджено план заходів з відзначення Дня фізичної культури та спорту і святкування 256 річниці Кодими, підготовки до Першості області з футболу серед ветеранів (старші 35 р.) і участі збірної команди району в фінальних змаганнях на Малих олімпійських іграх  Одещини.


Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті