Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Трудові колективи » Управління ветеринарної медицини
Управління ветеринарної медицини


У 2002 році в Україні було проведено реорганізацію галузі. Сьогодні в районі діє ціла мережа ветеринарних установ: управління ветеринарної медицини, сервісні центри, ветеринарні лікарні, лабораторії, аптеки, ветдільниці та ветпункти, які обслуговують чималу кількість населення. Всього в структурі галузі працюють 59 фахівців. Під їх опікою перебуває 5800 голів великої рогатої худоби, 5800 свиней, 1400 голів дрібної рогатої худоби, 77605 птиці, 5000 кролів, 4906 бджолосімей та ін. Статистика сьогодення свідчить, що за останні роки тваринництво сконцентрувалося переважно у приватному секторі.

Начальник управління ветмедицини Р.Д. Горша наголошує, що для виконання завдань розвитку тваринницької галузі як пріоритетної, необхідно на високому рівні організувати якісне сервісне обслуговування. Нині цим переймаються власне управління ветмедицини, районна державна лікарня та районна державна лабораторія ветеринарної медицини, а також лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи на ринку та мережа структурних підрозділів - 3 дільничні лікарні, 8 дільниць, 12 пунктів ветеринарної медицини. Висвітлюючи роботу працівників галузі в районі, Р.Д. Горша визначив такі головні напрямки діяльності підрозділів ветмедицини: охорона території від занесення інфекційних хвороб, особливо спільних для тварин і людей; ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за виготовленням, перевезенням і реалізацією тварин і продукції тваринного походження; діагностика, профілактика та лікування хвороб різної етіології всіх видів сільськогосподарських тварин.

Концентрація тварин у приватному секторі для ветеринарної служби дещо ускладнює роботу - коли худоба зібрана на фермах, звичайно ж, легше контролювати ситуацію, вчасно вживати профілактичних чи лікувальних заходів. Але з власниками ведеться роз'яснювальна робота, і сьогодні можна говорити про те, що контакт з населенням фахівці ветмедицини налагодили. Тим більше, що у співпраці зацікавлені обидві сторони: як ветеринари, так і власники тварин.

Керівник не без гордості оцінює роботу своїх підлеглих: «Мешканці району можуть бути спокійними - охорону ветеринарного благополуччя території здійснюють висококласні фахівці. Особливо хочу відзначити плідну працю спеціалістів районної державної лабораторії ветеринарної медицини, Кодимської, Слобідської та Загнітківської дільничних ветлікарень, Писарівської, Шершенецької, Будеївської, Петрівської ветдільниць, Лисогірського, Івашківського ветпунктів.

Результат вашої праці - це значний внесок у розвиток народногосподарського комплексу. Сьогодні ні в кого не викликає сумнівів ваша відповідальність та фаховий рівень. Нам довіряють - тож подальшого зростанні довіри людей, натхнення у роботі, здоров'я, щастя і добробуту!».Ж.Савицька.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті