Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Район » Чи є перспективи в ДО «Писарський спиртозавод»?
Чи є перспективи в ДО «Писарський спиртозавод»?Вже декілька років поспіль ситуація на ДП «Писарівський спиртозавод» виглядає гнітючою. Перспективи відродження підприємства здаються нереальними. Та й якось не дуже прозорими і відкритими видаються внутрізаводські процеси.

Хоча від сільської влади, місцевого населення та працівників заводу якоїсь реакції на проблему не відчувається зовсім. Дивно, але на одній із сільських сходок в Писарівці її учасників цікавила не доля спиртозаводу, а колишнього хлібозоводу Кодимського РайСТ. Чому? У мене на це питання немає відповіді. Не вирішила проблему відновлення діяльності заводу нещодавно звільнена з власним бажанням в/о директора Н.В. Терешенко. До речі, людина далеко не публічна, яка що чорт від ладана тікала від журналістів, бо районна газета неодноразово намагалась прояснити ситуацію на підприємстві. Звичайно, як завжди, є такі, що звинувачують районну владу в тому, що вона втратила контроль за станом справ на заводі. Хоча знаю, що влада про ситуацію там добре знала. Вона навіть робила все для того, аби спонукати керівництво заводу вчасно виплачувати людям заробітну плату та сплачувати внески до соціальних фондів тощо. Звичайно, в міру свої компетенції. Бо ж підприємство належить до парафії Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Чому торкнутись даної проблематики редакція «ВК» вирішила саме зараз? Поясню.
Якраз нещодавно наказом міністерства на підприємство призначено нового керівника
- Інну Валеріївну Краснову. Для нас це нагода прояснити ситуацію, тим більше, що нова очільниця заводу люб'язно погодилась на розмову. Отож, пропонуємо читацькому загалу коротке інтерв'ю з нею.- Інно Валеріївно, з чим пов’язані кадрові зміни на заводі?

- Буду відвертою: моє призначення відбулося за дуже складної ситуації на підприємстві і пов'язане конкретно з завданнями її врегулювання.

- Чи правдою є те, що підприємство визнане банкрутом?

- Так однозначно не можна стверджувати. З 2010 року завод перебуває в процедурі банкрутства.

- Наскільки я володію інформацією, то процедура банкрутства є не зовсім прозорою. Чи можна призупинити ці негаразди?

- Міністерство аграрної політики і продовольства України в першу чергу зацікавлене у врегулюванні всіх проблемних моментів. Я для цього буду задіювати все можливе. Звичайно, потрібно діяти в рамках чинного законодавства, через судові інстанції та позови. Відверто скажу, що в нинішній ситуації, яка склалася, інтереси підприємства практично не були враховані.

- Чи реальними видаються перспективи відновлення профільної діяльності заводу?

- Враховуючи Постанову КМУ від 30.10.2008 р. №957 продукція заводу є неконкурентоспроможною на ринку. Нині її собівартість є дуже високою.

- А що ж тоді?

- В нашому випадку можливим видається перепрофілювання заводу.

- Які поточні завдання сьогодні стоять перед Вами?

- Перш за все, необхідно погасити заборгованість із виплати заробітної плати та сплати внесків до Пенсійного фонду. А тоді вже будемо думати про спеціалізацію підприємства.

- Звідки Ви візьмете кошти на це? Вони ж не з'являться за помахом чарівної палички. Бо вже розповсюджуються чутки про те, що завод і обладнання будуть різати на металобрухт. Чи не станеться так, що підприємство рознесуть, а районна влада в черговий раз буде відповідати за це, як і за інші зруйновані за «допомогою» приватизації та банкрутства підприємства?

- Міністерство аграрної політики України призначило мене на дану посаду для врегулювання доволі непростої ситуації на заводі. Будьте певні, що ніхто не збирається ліквідовувати підприємство. Все буде зроблено для його відновлення, модернізації та створення робочих місць. Такі завдання сьогодні ставить перед нами Президент України Віктор Янукович.

- Що ж, нам тоді залишається сподіватись на краще. А Вам, зичу успіхів!

О.Патківський.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті