Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Історія » Подарунок до річниці визволення
Подарунок до річниці визволення

До 75-й річниці визволення краю від ворога у березні 1944 р., своїм землякам з Кодимщини, які боролися з нацистськими загарбниками та їх сателітами у роки Другої світової війни і принесли нам Мир і Свободу присвячено нову книгу в співавторстві кандидата історичних наук Дейнеки Н.В. та історика Терефери В.А. -  "Румунський окупаційний режим і радянський рух Опору на Кодимщині та звільнення краю від ворога (1941-1944 рр.)"


Книга кандидата історичних наук Дейнеки Н.В. та історика Терефери В.А. присвячена аналізу румунського окупаційного режиму на Кодимщині у 1941 - 1944 рр., яка входила у роки Другої світової війни до складу губернаторства «Трансністрія» («Задністров'я»), у контексті окупації Одещини та України в цілому, боротьбі проти нього радянських підпільників і партизанів та звільненню краю від ворога військами 2-го Українського фронту у березні 1944 р. Дані події автори розкривають на основі опрацювання великого обсягу документів і матеріалів Центрального державного архіву громадських об’єднань України (ЦДАГОУ), м. Київ, Державних архівів Вінницької (ДАВО) та Одеської областей (ДАОО), Національного архіву Республіки Молдова (НАРМ) та Архіву суспільно-політичних організацій Республіки Молдова (АСПОРМ), опублікованих джерел та інших документів і матеріалів, спогадів учасників війни, інших матеріалів та літератури по даній темі, В книзі вміщено ряд документів, схем, фото тощо, що дає можливість краще зрозуміти суть висвітленої теми.

Книга розрахована на викладачів історії, студентів, учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, краєзнавців та всіх тих, хто цікавиться історією України, Одещини та Кодимщини, подіями Другої світової війни.

Автори щиро вдячні за падання фінансової допомоги для виходу даної книги Управлінню культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, Кодимській райдержадміністрації та Кодимській районній раді, ТО В «Івашківське», СТОВ «Лан» і його директору - депутату Кодимської районної ради Погорілому Михайлу Івановичу та Хортюку Анатолію Афтенійовичу, підприємцям Крищенському Станіславу Васильовичу та Піговичу Веніаміну Васильовичу.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті