Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Трудові колективи » Казначейство
Казначейство

Держказначейство - становлення та розвиток

Розвиток державного казначейства віддзеркалює всю глибину та складність ситуації, що її переживала Україна за часи самостійності у сфері розбудови органів фінансового управління. Державне казначейство України, створене Указом Президента України в 1995 році як структура виконавчої влади, функції якої закріплені відповідною постановою Уряду.
для довідки: Управління Державного казначейства в Кодимському районі створено в лютому 1996 року. Керівники, що очолювали Управління Державного казначейства у Кодимському районі, – з квітня 1996 року по січень 2002 року – Василь Васильович МАЗУР; з квітня 2002 року по даний час – Людмила Григорівна ТОКАН. Працівників – 12, всі жінки. На обслуговуванні знаходиться 20 бюджетів, 53 клієнти Державного та місцевих бюджетів, яким відкрито 667 рахунків.
Розбудова Державного казначейства відбувалась в історично короткий період, воно створювалось не еволюційно, а скоріше, «революційно» в умовах законодавчої бази, яка постійно змінювалась та вимоги якої інколи суперечили одна одній. Становлення та розвиток Державного казначейства пройшло кілька етапів. У 1999 році було розпочато переведення на казначейське обслуговування позабюджетних коштів установ та організацій. У цьому ж році відбулася знакова подія – Держказначейство поширило свою діяльність на місцеві бюджети. Більше 12 тисяч місцевих бюджетів та 40 тис. розпорядників коштів обслуговуються органами Держказначейства.
Кожний новий етап становлення та розширення казначейської системи виконання бюджетів сприяв виявленню як позитивних, так і негативних тенденцій усфері виконання бюджетів, та створення підґрунтя для їх розвитку й удосконалення. У першу чергу це стосувалося прозорості руху бюджетних коштів, на досягнення яких і була спрямована подальша діяльність органів Державного казначейства. Крім того, Держказначейство стало по суті методологічним та інформаційним центром з питань бухгалтерського обліку та звітності у бюджетній сфері.
Основними завданнями Державного казначейства сьогодні є: забезпечення казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів на основі ведення єдиного казначейського рахунку, що передбачає розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів; контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень, прийнятті зобов’язань та проведенні платежів за цими зобов’язаннями; контроль задотриманням учасниками бюджетного процесу бюджетного законодавства; ведення бухгалтерського обліку і складання звітності про виконання державного та місцевих бюджетів.


За матеріалами газети "Вісті Кодимщини".

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті