Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Трудові колективи
Статті: Трудові колективи
Укрхліббуд

Вагомі здобутки «Укрхліббудівців»
Ринкові відносини, які прийшли в Україну з встановленням незалежності, особливо зачепили будівельну галузь. Споживачі послуг, які почали рахувати гроші, більш прискіпливо підходили до вибору підрядних організацій. В результаті цього на плаву залишилось небагато будівельних фірм. Особливо в провінції.


Управління ветеринарної медицини

Турбота про населення, яке утримує тварин, забезпечення належним ветеринарним сервісом - одне з найголовніших завдань, над яким повсякденно працюють спеціалісти ветмедицини району.


РЕМ


Є світло і на нашій вулиці – саме так ми з повною впевненістю можемо сьогодні сказати. Світло, без якого не уявиш сьогодення, електроенергія, без якої – ні побуту, ні виробничих процесів. А дбають про безперебійне електропостачання району працівники Кодимського РЕМ.


Зірка


Коли з’являється реальний чи примарний шанс заробити копійку, люди рідко нехтують ним. В ті недавні часи, коли в Україні зароджувалося фермерство, найактивніші з селян охоче бралися за нове діло..


Контрольно-ревізійна служба

В кожній країні світу існують структури, на які покладено здійснення фінансового контролю за збереженням та використанням бюджетних коштів, державних фінансових ресурсів. Така служба функціонує і в нашій державі. В нинішньому вигляді вона була започаткована з 1993 року, коли контрольно-ревізійне управління Міністерства фінансів було реорганізовано в Державну контрольно-ревізійну службу, структурні підрозділи якої були створені в областях та на районному рівні.

СФГ "Відродження"


Землі СФГ «Відродження» знаходяться на території трьох сільських рад: Крутівської, Лабушнянської та Малослобідської (використовуються незапитані паї). З розширенням площ у фермера з’явилася можливість застосовувати сівозміни, на практиці використовувати новітні технології вирощування врожаїв. Тут дотримуються всіх технологічних вимог вирощування сільськогосподарських культур: насіння обов’язково має бути протруєним; грунт – підживленим; сходи – захищені від шкідників та хвороб.


ТОВ Івашківське

Аграрії «Івашківського» цілком спроможні достойно справитися з подальшими роботами, як справлялися і в минулих роках, не залучаючи до роботи в найгарячішу пору ні чужої техніки, ні працівників з інших агроформувань. Найвагоміша підстава для цілковитої впевненості – віра у своїх підлеглих, в працьовитість і професійність місцевих механізаторів.


Казначейство

Державне казначейство України, створене Указом Президента України в 1995 році як структура виконавчої влади, функції якої закріплені відповідною постановою Уряду.


СТОВ "Маяк"


Віднедавна в Шершенцях спостерігається цікавий, позитивний процес: в село повертаються механізатори, які намагалися знайти заробіток в Одесі, і приходять, звичайно ж, в тракторну бригаду товариства, яка раніше майже не працювала (залучали найманих працівників), а сьогодні нараховує 18 чоловік


СФГ «Круїз»


Фермерське господарство «Круїз», що діє на території Олексіївки, було створене в 2004 році, і на той час ним оброблялося 70 гектарів землі. Сьогодні поле діяльності «Круїзу» – значно ширше. Це господарство багатогалузеве.


Тов Стандарт


Будівельники.
Дана професія завжди вирізнялась своєю значимістю та солідністю. Завжди будівельники належали до елітної когорти представників робітничих професій.

Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті