Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Поети
Статті: Поети
Надутик Петро Петрович


народився 12 липня 1939 року (помер 30 червня 2002 р.) в м. Кодима. Закінчив Кодимську середню школу № 1. В 1967 р. закінчив Одеський державний університет ім. Мечникова. По закінченню працював вчителем в Тимківській, Серблянській та Пиріжнянській школах, відповідальним секретарем Кодимської організації товариства “Знання”, викладачем ПТУ № 45. З 1994 р. до кінця життя працював кореспондентом газети “Нова доба”. Друкувався в обласній та районній періодиці, збірнику „Голодомори в під радянській Україні” (Київ – Львів – Нью-Йорк, 2002 ) в 1993 році вийшла збірка “Кодими віть калинова”.


Грінченко Михайло Васильович


народився 31 липня 1954 року в с.Пиріжна. В 1969 р. закінчив Пиріжнянську восьмирічну школу, потім – Одеське ПТУ № 3, за спеціальністю маляр. З 1972 р. по 1974 р. служив у збройних силах СРСР на території Угорської Народної Республіки в м.Будапешт. Після армії працював 10 р. художником в с.Пиріжна. За цей час зробив погруддя герою Радянського Союзу Карпінському та скульптурні композиції при заїздах в села Пиріжна, Загнітків та Івашків. В 1990 р. очолив будівництво цегельного заводу, на якому до 2001 р. працював директором. Вийшов в світ його історичний нарис - дослідження історії села Пиріжна "Подорож у минуле".


Тримарук Тетяна Володимирівна


Тримарук Тетяна Володимирівна народилась 23 лютого 1959 р. в м. Кодимі. У 1976 р. закінчила Кодимську середню школу №1, у 1983 році - філологічний факультет Одеського державного університету ім. І. Мечникова. Працює вчителькою російської мови та зарубіжної літератури в рідній школі. Друкується в місцевих газетах "Вісті Кодимщини" та "Нова доба". В 2007 р. вийшла в світ її збірка поезії "Віра, Надія, Любов".


Птаха Надія Олександрівна


Надія Олександрівна Птаха народилася 28 березня 1956р. в с. Загнітків, Кодимського району. В 1966р. разом з сім'єю переїхала в смт. Кам'янка (Придністров'я), На батьківщину повернулася через 34 роки. За професією - кухар, швачка, массажист. Друкувалась в газетах Каменського, Котовського, Кодимського районів та міста Одеса.


Туренко Віталій Володимирович


народився 11 травня 1937 року на території Григоропільського району. Після середньої школи навчався в Одеському автошляховому технікумі, після строчної служби працював дорожнім майстром в Овідіопольському районі, одружився, мав 2 синів. В 1966 році переїхав в Кодиму до батьків. Працював дорожнім майстром, головним інженером в РайДу, 5 років - головним інженером в міжколгоспшляхбуд в момент створення фірми, знову в РайДу. Останні 10 років проживав в сел. Гвардійське під Одесою. Помер та похований в Кодимі 23 березня 2001 року.


Біла Світлана Іванівна


Біла Світлана Іванівна народилась в 1945 р. в м. Кодима. Закінчила Кодимську середню школу № 1, Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка. Багато років працювала директором Кодимського районного Будинку піонерів. Очолювала Кодимську централізовану бібліотечну систему, працювала начальником відділу культури райдерждміністрації. Друкувалась в районних газетах “Вісті Кодимщини” та “Нова доба”


Палашевська Наталія Віталіївна


Наталія Віталіївна Палашевська народилась 8 січня 1967 р. в м.Кодима. В 1984 р. закінчила Кодимську середню школу № 2, в 1994 р. – Ізмаїльський державний педагогічний інститут, факультет російської філології. Працює головним спеціалістом відділу культури Кодимськоі райдержадміністрації. В 1990 р. стала лауреатом обласної літературної премії ім. Е.Багрицького, в 1997 р. і 1998 р. – лауреатом літературного фестивалю “Південна ліра”. З 1998 р. – член Національноі спілки письменників України. Віце президент Аркадійського літературного клубу, член редколегії альманаху “Південна ліра”, голова Кодимського районного літоб’єднання ім. П.Надутика. Друкувалась в районній і обласній періодиці, збірниках “Горизонт” (1990), “Осінь у Бірзулі” (1992, 1999), в журналах “Вежа” (м. Кіровоград, 1996), “Літературна Одеса” (1997), в альманасі “Південна ліра” (1997-99, 2001), в антології-довіднику “Письменники Одещини на межі тисячоліть” (1999), колективній збірці “XX век, запомни нас такими...” (Київ, 2003). Має окремі збірки. “Осенние пророчества” (1997), “Скрипка в сердце” (2004).


Чопик Ігор Олегович


Ігор Олегович Чопик народився 19 травня 1979р. в с.Петрівка Кодимського району. В 1996 р. закінчив Петрівську загальноосвітню школу, в 2001 р. - Одеський політехнічний університет. Працює інженером в одному з відділень банку "Аваль". Друкувався в районній газеті "Вісті Кодимщини".


Бурдейна Тетяна Василівна


Тетяна Василівна Бурдейна народилась 3 липня 1977 р. в м.Кодимі. В 1994 р.закінчила Кодимську середню школу № 1, в 1999 р. – Львівський державний університет ім. І.Франка. Стажувалась в Одеській державній телерадіокомпанії. Працює кореспондентом газети “Нова доба”. Друкувалась в періодичних виданнях “Интересная газета”, “Пан плюс пані”, в газетах “Вісті Кодимщини”, “Нова доба”, альманасі “Південна ліра - 2003”.

Бендас Ольга Іванівна


Ольга Іванівна Бендас народилась 25 лютого 1954 р. в с.Сербах. В 1971 р. закінчила Сербівську середню школу, в 1981 р. закінчила Білгород-Дністровське педагогічне училище, відділення дошкільного виховання. Працювала вихователем дитячого садка. Перші вірші для дітей з’явились в 1975 р.


Кейдалюк Алла Миколаївна


Алла Миколаївна Кейдалюк народилась в 1980 р. в с.Писарівка. В 1998 р. закінчила Писарівську загальноосвітню школу з золотою медаллю, в 2003 році – Одеський державний університет ім. І.Мечникова, факультет української філології. Друкувалася в районній та обласній періодиці, альманасі “Південна ліра” (1999 - 2001). Учасниця V обласного фестивалю “Осінь у Бірзулі”, лауреат обласного конкурсу “Таланти твої, Україно”, переможець літературного конкурсу радіо-журналу “Старшокласник”, учасниця регіональних нарад молодих літераторів у м.Немирів (1999 р.) та у м. Ялті (2001 р.), дипломантка конкурсу “Південна ліра – 2000”.


Гарячий Віктор Іванович


Віктор Іванович Гарячий народився 24 травня 1954 року в м. Кодима. Закінчив Кодимську середню школу № 1, потім - Одеську академію холоду. Деякий час працював у Полтаві, де був членом полтавського літоб’єднан-ня “Гроно”. На даний час працює на Кодимському елеваторі інженером по наладці автоматики. Друкувався в обласних та республіканських виданнях. Автор чотирьох колективних збірок: “Вишнева ковінька”, “Чарка підвела” (Одеса, 1997), “Осінь в Бір-зулі”, “Веселий ярмарок” (Київ, 1989, 1991). Дипломант фестивалю “Осінь в Бірзулі”. Більше десяти років співпрацював з Народною кіностудією “Кодима”. Разом з її колективом став лауреатом II Всесоюзного фестивалю народної творчості. Одружений, виховує сина Артема.


Мазур Валентина Григорівна


Валентина Григорівна Мазур народилася 2 серпня 1944 р. в м.Куйбишев. В 1948 р. сім’я переїхала на Вінниччину. В 1958 р. В.Г.Мазур закінчила Бритавську семирічну школу Чечельницького району Вінницької області, в 1969 р. – Херсонське культурно-освітнє училище (бібліотекар-бібліограф). Майже 30 років працювала методистом в Кодимській районній бібліотеці. Друкувалась в районних газетах “Вісті Кодимщини”, “Нова доба”, “Голос народу”.


Мацукатова Роза Ананьївна


Роза Ананьївна Мацукатова народилась 24 жовтня 1939 р. в Россії. Закінчила Уральський державний університет, філологічний факультет. З початку 90-х р. мешкає в м.Кодима, працювала керівником гуртків Дому Школяра. В 1995 році стала лауреатом фестивалю “Осінь в Бірзулі”. Друкувалась в “Учених записках” Уральського госуніверситету, періодичних виданнях Россії та України.


Огінський Віктор Пилипович


Віктор Пилипович Огінський народився 5 січня 1932 р. в с.Івашків. Закінчив Івашківську середню школу, в 1949 р. – горнопромислову школу на Донбасі в м. Чистяков (Торез). Працював в шахті. В 1950 р. закінчив відділ будівництва тієї ж школи, продовжував працювати на будівництвах міста. З 1952 р. по 1955 р. служив у лавах Радянської армії в м. Совгавань на флоті, в штабі військ берегової артилерії. Після армії знов працював на шахті в м. Антрацит, а по закінченню контракту з сім’єю повернувся в с. Івашків. В 1967 р. закінчив Ананьївський сільськогосподарський технікум. Працював бухгалтером в колгоспі, головним бухгалтером в Кодимському побуткомбінаті, сільгосптехніці, управлінні сільського господарства райдержадміністрації. Друкувався в районній періодиці.

Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Смотрите описание databet88 на сайте.
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті