Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Структура статей
Усі статті » Поети
Статті: Поети
Поліщук Оксана Василівна


Оксана Василівна Поліщук народилася 5 лютого 1985 р. в м. Кодима. В 2002 р. закінчила Кодимську загальноосвітню школу № 1, навчається в Одеському Національному університеті ім..Мечникова, філологічний факультет, група журналістів. Друкувалась в районній та обласній періодиці, альманасі “Південна ліра” (2003).


Прудніков Сергій Володимирович


Сергій Володимирович Прудніков народився 6 червня 1964 року в с.Шершенці Кодимського району. В 1981 р. закінчив Шершенецьку середню школу, в 1986 р. – Одеський державний університет ім. Мечникова. Працював викладачем мови та літератури в школі, кореспондентом районної газети, організатором етнографічного музею с. Лабушна. Нині працює вчителем історії в Лабушнянській загальноосвітній школі. Друкувався в районній і обласній періодиці, альманасі “Південна ліра” (2001).


Попкова Діана Миколаївна


Діана Миколаївна Попкова народилася 19 грудня 1985 р. в с.Шершенці Кодимського району. В 2003 р. закінчила Шершенецьку загальноосвітню школу з золотою медаллю, навчається в Одеському Національному університеті ім. Мечникова. Друкувалась в районній та обласній періодиці, альманасі “Південна ліра” (2003)


Поронік Зоя Григорівна


Зоя Григорівна Поронік народилась 13 травня 1936 р. в передгір’ї Тянь-Шаню, на кордоні з Китаєм. Раннє дитинство пройшло в Алма-Аті та в Алтайському краї. В 1944 році родина переїхала на Полтавщину в м. Глобино. Там закінчила середню школу і вступила до Одеського кредитно-економічного інституту. Потім з сім’єю переїхала в Кодиму, де працювала кредитним інспектором у районному відділенні Держбанку, на партійній роботі, обиралась депутатом міської та районної ради. Працювала кореспондентом районного радіомовлення, 20 років очолювала районний відділ культури, майже 30 років – голова районної жіночої ради. Друкувалась в районній, обласній та республіканській періодиці, вийшло дві збірки прози – “Дорогами життя” та “Слід на землі”. Член Спілки журналістів України, переможець конкурсу творів про жіночу долю, оголошеного газетою “Я, ти, ми”.


Терефера Володимир Андрійович


Володимир Андрійович Терефера народився 30 січня 1956 р. в с. Баштанків Кодимського району. В 1973 р. закінчив Баштанківську середню школу, в 1981 р. – Одеський державний університет ім.. Мечникова, історичний факультет. Працював вчителем історії в Будейській загальноосвітній школі, директором Баш-танківської школи, нині викладає там історію. Нагороджений значком Міністерства освіти “Відмінник народної освіти України” та іншими відзнаками. Друкувався в обласній та районній періодиці.


Чернецький Сергій Якович


народився 29 липня 1962 року в селі Баштанків, Кодимского району, Одеської області. Українець. Навчався в Кодимській середній школі №1. Здобув спеціальність Радіомонтажник, після служби в армії закінчив Вінницький політехнічний інститут, за спеціальністю - інженер електронної техніки. Працював в Кодимі електромеханіком в інформаційно-обчислювальній станції, завідуючим оргвідділом РК ЛКСМ, другим секретарем. Згодом займавсь підприємництвом – організував відому в Кодимі ремонтну фірму «Електронні системи», працював в м. Одеса. Останнім часом мешкає в м. Южний, працює зам директора КП «ЖЕУ №4».


Наталія Бутук


Член національної спілки письменників України Наталка Бутук ( у дівоцтві Чухрій) народилася 10 січня 1961 року в селі Будеї Кодимського району Одеської області в сім'ї колгоспника. Трагедією сім'ї було те, що дівчинка була майже незряча. Це мама відкрила для доньки світ поезії, навчила майже сліпу дівчинку любити те, що її оточувало.

Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті