Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Ласкаво просимо
Інформаційний портал міста Кодима ( Кодыма ) вітає Вас, шановні.
З Воскресінням Христовим

Христос Воскрес!Цього світлого дня нехай ваша оселя повниться любов’ю та душевним теплом, життя приносить задоволення і нові перемоги, думки стають ще світлішими та щирішими і будь яке діло хай до рук іде.Із Воскресінням Господнім!

Румунська окупація 1941-1944рр.

  

До 75-й річниці визволення краю від ворога у березні 1944 р., своїм землякам з Кодимщини, які боролися з нацистськими загарбниками та їх сателітами у роки Другої світової війни і принесли нам Мир і Свободу присвячено нову книгу в співавторстві кандидата історичних наук Дейнеки Н.В. та історика Терефери В.А. - 

"Румунський окупаційний режим і радянський рух Опору на Кодимщині та звільнення краю від ворога (1941-1944 рр.)"

Наш фотохудожник
Павло Михайлович Катеринич - професійний фотохудожник з майже 10-ти літнім стажем. Переможець Всеукраїнського фотоконкурсу «Великі світлини маленьких місць: моя громада - моє майбутнє»
Почуття обов'язку

На при кінці 2017 року за підтримки СФГ "Круїз" вийшла в світ ще одна книга нашого земляка Терефери В.А. Це авторський збірник поезії патріотичної тематики під назвою. Почуття обов'язку.

 

Послання з минулого

Всі знають привокзальну площу та сквер, Сьогодні, 29 вересня 2017 року, біля статуї колгоспниці  - символу міста відбулася маленька історична подія - було оприлюднено вміст капсули, яку встановили кодимчани, ще за радянської епохи, в далекому 1967 році. Послання з минулого зачитали....

Історія села Баштанків

Побачила світ нова книга

 

Книга колишнього вчителя історії, директора Баштанківської школи Терефери В.А. присвячена історії свого рідного села Баштанків. На основі опрацювання великого обсягу архівного матеріалу Державних архівів Вінниці, Одеси, архівного відділу Кодимської РДА, архівів відділу освіти Кодимської РДА, Баштанківськоі сільради та Баштанківської школи, різноманітних документів та матеріалів колишнього місцевого колгоспу тощо, інших документів та матеріалів, аналізу наукових видань та літератури автор відслідковує зародження життя на землях Баштанкового до появи самого поселення, розкриває процес заселення краю і виникнення с. Баштанків. В хронологічній послідовності аналізуються етапи становлення та розвитку села від найдавніших часів до сьогодення.

Книга добре ілюстрована. Розрахована на істориків, краєзнавців, учителів шкіл, учнів, студентів і всіх тих, хто цікавиться історією свого рідного с. Баштанків.

В пам'ять про землячку

Нещодавно в Кодимі, на вулиці, яку назвали іменем Заслуженого лікаря України Олександри Федорівни Байдикової, відкрили меморіальну дошку. Ініціатором вшанування пам’яті О.Ф. Байдикової з нагоди століття з дня її народження став син Сергій Павлович Яковкевич. Не випадково пам’ятна плита закріплена на стіні будівлі старої поліклініки (сьогодні – магазин «Фортуна»), де не одне десятиріччя трудилася і рятувала життя саможертовна жінка.

Формування громадської ради
Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради при Кодимській райдержадміністрації.
В  2017 році  закінчуються  повноваження  громадської ради (далі – ГР)  при  Кодимській  райдержадміністрації, створеної у 2015 році. Установчі збори з формування нового складу ГР відбудуться  в лютому 2017 року.
ГР як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996.  ЇЇ склад  буде  сформовано  на установчих  зборах шляхом  голосування  за  кандидатури,  які  добровільно заявили про бажання брати участь у роботі ГР. Кількісний склад  буде визначено  установчими  зборами  на  строк  у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники  громадських,  релігійних,  професійних  спілок, об’єднань та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.
Краща сільська рада
Делегація Кодимського району взяла участь у святкуванні 16-ї річниці Дня місцевого самоврядування, яке відбулося 5 грудня в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М.Водяного.
Вітаючи присутніх у залі народних депутатів Верховної Ради, депутатів Одеської обласної ради, представників сільської, селищної, міської, районної гілок влади, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський підкреслив важливість змін, що відбуваються в місцевих радах.
Далі голова обласної ради нагородив дипломами і грошовими сертифікатами переможців обласного конкурсу.
Першим на сцену був запрошений голова Івашківської сільської ради Петро Погорілий, якому було вручено диплом І ступеня за перемогу в обласному конкурсі в номінації «Краща територія сільських і селищних рад і розвиток соціальної інфраструктури та благоустрою території», а також сертифікат на отримання грошового призу у розмірі 60 тисяч гривень. Згідно з умовами конкурсу, ці гроші будуть спрямовані на подальший розвиток соціальної інфраструктури та благоустрою території села.
Після виступу інших офіційних осіб відбувся святкових концерт.
Заява про наміри
ТОВ «Грабівський вапняк» звертається до громади Кодими з пропозицією. Ми маємо намір почати розробку грабівського родовища вапняків. Для цього підприємству необхідні приміщення. При розгляді декількох варіантів ми сконцентрували увагу на приміщеннях незавершеного будівництва силікальцитного заводу. ТОВ «Грабівський вапняк» буде надана заява на дозвіл про розробку проекту землеустрою під розміщення будівель силікацитного заводу до Кодимської міської ради.
знову пригода з пожежею
15 вересня о 19 годині сталася незвичайна пожежа: в селі Лабушне загорілася комора з мінеральними добривами та отрутохімікатами (близько 30 тон). Пожежники локалізували та притушили вогонь, ведеться постійний моніторинг за згарищем. Працює комісія по надзвичайним ситуаціям, задіяні поліція, служба МНС, екологічні експерти. Відшукується спосіб нейтралізації та подальшого знищення залишків хімічних речовин. Під час пожежі сильного вітру не було, хмарина диму частково розповзлася по долині села. Постраждалих немає, скарг на погіршення стану здоров'я поки що не було.
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті