Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Подарунок читачам – поетична збірка.
Подарунок читачам – поетична збірка митців Кодими, Балти і Котовська «Сто строк…» – така нехитра назва колективної збірки віршів поетів Кодимського, Балтського та Котовського районів Одеської області є невипадковою.
Результатом творчих зустрічей цих літературних об’єднань, які мають давню багаторічну традицію, стала ідея створення цього альманаху, в якому кожен автор всього в сто рядків постарався вмістити і своє творче кредо, і своє бачення світу, свої почуття і помисли. Тому ми вирішили відійти від «прикрашення» спільної назви цієї колективної роботи, щоб читач зміг глибше зануритися у творчий потік кожного поета, відчути індивідуальність і неповторність творчої думки кожного автора.
Ця збірка – перша спроба зібрати під однією обкладинкою твори художників слова трьох районів області. Вона є яскравою ілюстрацією того літературного процесу, який відбувається сьогодні. І ми сподіваємося, що цей альманах стане не лише підмогою вчителеві на уроках літератури рідного краю, а й знайде відгук у душі кожного читача, знайомлячи з творчістю поетів, що живуть поруч – у Балті, Кодимі, Котовську. Особливо приємно, що книга стала дебютом для багатьох авторів, тому що відкриття нових зірок на небосхилі таланту і творчості говорить про нескінченність того дива мистецтва, яке ми називаємо Літературою. А вийшла ця збірка в Кодимській районній друкарні, і ознайомитись з книгою можна в читальних залах та бібліотеках.
Низький уклін і велика вдячність від авторів Кодимщини людям, завдяки спонсорській допомозі і небайдужому ставленню яких до поетичної творчості випуск альманаху став можливим: Миколі Васильовичу Сорочану, Михайлу Івановичу Погорілому, Миколі Дмитровичу Тодорову, Володимиру Миколайовичу Баркару та Ігорю Миколайовичу Пороніку.

Н.Палашевська, член Національної спілки письменників України.
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті