Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Результати роботи контрольно-ревізійного відділу

Результати роботи контрольно-ревізійного відділу в січні – жовтні 2010 року.

Контрольно-ревізійний відділ в Кодимському районі як структурний підрозділ контрольно-ревізійного управління в Одеській області спрямовував свою діяльність на забезпечення державного фінансового контролю за ефективним, законним та цільовим використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна, який здійснювався на виконання доручень Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, за темами, визначеними централізованими дорученнями ГоловКРУ України, а також за дорученнями правоохоронних органів, місцевих органів влади, зверненнями народних депутатів України, депутатів районних рад, громадян та за власною ініціативою.

Незважаючи на впровадження попереднього контролю, суми встановлених ревізіями порушень збільшились порівняно з аналогічним періодом минулого року. Ревізори протягом 10-ти місяців 2010 року провели 7 контрольних заходів, зокрема 7 ревізій фінансово-господарської діяльності в т.ч. 2 контрольних заходи за централізованим доручення Головного контрольно-ревізійного управління України. Найбільш поширені порушення: незаконне витрачання державних ресурсів під час виконання держаних цільових програм; завищення вартості ремонтно-будівельних робіт; заниження розмірів орендної плати. Зокрема в січні – жовтні 2010 року виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 7-ми підприємствах, установах та організаціях на загальну суму 1045,48 тис грн, зокрема: недоотримання фінансових ресурсів – 11,0 тис. грн, незаконних витрат – 1026,69 тис. грн. та нестачі – 7,79 тис.грн. Фінансові порушення, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлено на об'єктах на суму 262,23 тис. грн. Втрати фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок неефективних управлінських дій, на 1 об'єктах сягнули 2,69 тис. гривень.

У результаті вжиття відповідних заходів забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на загальну суму 153,08 тис. грн., до речі на утримання відділу з державного бюджету витрачено 93,55 тис.грн. У результаті контрольних дій додатково надішли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств 9,72 тис. гривень. Усунення порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, забезпечено в сумі 252,95 тис. гривень.

Для вжиття відповідних заходів до порушників фінансової дисципліни до правоохоронних органів передано 6 ревізійних матеріалів. За матеріалами ревізій порушено 2 кримінальних справи. Перед органами прокуратури, об'єктами контролю або його органом управління, іншими державними органами ініційовано 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів. До суду пред'явлено 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів. До адміністративної відповідальності за ст. 164-2, притягнуто 9 посадових осіб за порушення фінансової дисципліни та передано до суду 3 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 164-14 КУпАП за порушення порушення законодавства законодавства в сфері державних закупівель.

Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 6 інформацію та забезпечено прийняття ними 1 управлінських рішень, відповідно до яких 2 посадових особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 2 - до матеріальної. Фахівцями КРВ в Кодимському районі забезпечується систематичне взаємоінформування щодо встановлених порушень діючого законодавства з місцевими органами виконавчої влади, правоохоронними органами та органами Державної податкової адміністрації

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті