Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Богдан Сушинський -Людина року

Надзвичайно приємна звістка надійшла нещодавно зі США. Рішенням експертної ради Американського Біографічного Інституту наш земляк, відомий письменник та науковець, заслужений журналіст України, академік Богдан Сушинський визнаний Людиною року-2010  за  міжнародним всесвітнім рейтингом.


Це засвідчено спеціальною іменною пам'ятною медаллю та нагрудним знаком, які надійшли на адресу письменника зі США. У мотивації цього рішенні мовиться, що при визначенні Людини року експертною радою враховуються всі ті досягнення, з якими претендент на титул підходить до визначеного терміну. А Богдан Сушинський є автором понад 90 книжок та понад двох тисяч публікацій в періодиці. Окремі його твори перекладені 15 мовами світу.
Зокрема, йому належать літературна прозова інтерпретація «Велесової книги», перше в світі видання «Всесвітньої козацької енциклопедії», дво-томне видання «Козацькі вожді України» та кілька інших праць з історії козацтва; ним підготовлено до видання другий том із циклу «Князі та полководці Стародавньої України»; зпід його пера вийшли «Історія Скиту Манявського» та монографія «Львівський Ставропігіон: між минувшиою і вічністю» - з історії Ставропігійського університету, що є ровесником Острозької та Києво-Могилянської академій: низка літературознавчих праць та розвідок. Упродовж дванадцяти ровів він очолював Одеську обласну організацію Національної спілки письменників України (НСПУ), с визнаним ідеологом сучасного українського козацтва, має козацько-військове звання генерала козацтва і є членом редколегії журналу «Казаки» (Москва, наСНД).
Б.Сушинський став лауреатом низки літературная премій. їм. О.Дюма. ім. Д.Яворницького, їм. С Олійника, їм. О.Фадєєва (Москва), ім. М.Трублаїні (за твори для дітей), премії Українського козацтва «Лицарське перо» тощо. Крім того, вінє автором перших у світі «Всесвітньої історії лицарства» та «Історії Українського лицарства», його визнано одним із ідеологів відродження європейського лицарства, він став співзасновни-ком та ідеологом кількох лицарських орденів в Україні, йому даровано лицарський титул графа, вів нагороджений (в Італії) лицарсько-церковною медаллю «Св.Амброзія» та низкою інших державних, лицарських, козацьких і патріарших відзнак. Зауважу також, що свого часу Б.Сушинський уже був відзначений Американським Біографічним інститутом «Золотою медаллю честі», а його ім'я було занесене до Залу Слави цього інституту.
Втім, вражають і творчі здобутки письменника, які датовані саме 2010 роком. Упродовж минулого року у Москві побачили світ (з окремими перевиданнями) п'ятнадцять романів з 25-томної епопеї «Війна імперій» Богдана Сушинського: «Река убиенных». «До последнего солдата», «Фельдмаршал должен умереть», «Правитель Страны Даурии», «Гибель адмирала Канариса». «Граница безмолвия» та інші, а також підготовлені до друку романи «Полюс капитана Свотта»и «Генерал Власов: восхожление на эшафот»; а в періодиці були опубліковані десятки фрагментів його творів, літературознавчих статей та історичних розвідок. В Одесі з'явилася його збірка статей «Сповідь на вершині пызнання», а, на прохання Вченої радн Львівського Ставропігійського університету, почесним професором якого він є, Богдан Сушинський написав другий том історії цього закладу та Ставропігійського братства. Завершено ним роботу і над другим, значно доповненим, і тепер уже російськомовним, виданням історії міста Балти «Балта: місто, освячене вічністю».
Нещодавно в Києві у Будинку вчителя, в якому свого часу засідала Центральна Рада та було проголошено незалежність УНР. відбулася презентація елітарних видань: «Золота книга України: золотий фонд нації» (у двох виданнях); «Україна Європа. Світ» і «Мистецький Олімп», значна частина тиражу яких надійшла до таких закордонних бібліотек, як бібліотека Конгресу США, Британська королівська бібліотека, Слов'янська бібліотека в Празі та ін. В усіх цих поважних виданнях, що видрукувані в рамках всеукраїнського проекту «Золотий фонд нації»», опубліковано творчу біографію (з перекладом на англійську) Богдана Сушинсьюого, а письменника відзначено дипломами і Золотою медаллю. Крім того, серед небагатьох учасників з різних номінацій письменник відзначений найвищою рейтинговою нагородою проекту (у вигляді статуетки) - «Золота Муза», і йому надане було право виступу на заключній презентації проекту. Нарешті щойно, вже як Людина року-2010, письменник Богдан Сушинський отримав запрошення для участі у Всесвітньому форумі інтелектуалів у США.
На завершення ж хочу додати, що до недавнього часу письменник, заслужений журналіст України Богдан Сушинський був членом редколегії та спеціальним кореспондентом при головному редакторові газети «Одеські вісті». і що всі ці події відбуваються на честь 65-річного ювілею письменника.

Христина ВІЄР,
кореспондент газети  «Одеські вісті».

Газета Вісті Кодимщини, 30 травня 2011р.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті