Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Один постраждалий є, хто буде наступним?


Лист до редакції газети "Вісті Кодимщини"

На території Слобідської селищної ради знаходяться водойми, які нам, слобідчанам, залишили наші батьки. Мешканці Слобідки своїми силами ремонтували дамби, підтримували належний стан ставків, поки водойми не потрапили до рук орендаторів, які почали вважати це своєю безроздільною власністю, що суперечить чинному українському законодавству.

На жаль, у народу думки ніхто не запитав, і почали на ставках «господарювати» О.А. Гречанюк та О.М. Дрижук. З того часу дамби не ремонтовані, за санітарним станом ніхто не слідкує, лише рибу виловлюють сітками вже понад 10 років. Людям заборонили відпочивати біля ставків, дітям ламають вудочки, вимагають плату без будь-яких на те підстав. Слобідчани неодноразово зверталися в селищну раду, до районної влади, але ніхто не зацікавився цим питанням. Ми бачили по телебаченню, чим закінчується таке «господарювання»: побиттям людей, а то і каліцтвом.

Один з власників ставків О.М. Дрижук заборонив в спеку напувати корів, які випасаються в районі «Ясних зір». Почався конфлікт з людьми. Депутат селищної ради М.К. Ткач неодноразово звертався на сходках до керівництва району стосовно розривання договору оренди з О.М. Дрижуком, але справа не зрушилась з місця. Орендарі користуються підтримкою лісника Котовського держлісгоспу С.В. Мукана, який разом зі своїми друзями з Котовська почав залякувати людей, погрожувати розправою. На прохання слобідчан М.К. Ткач неодноразово проводив бесіди з орендарями, .з лісником, але бажаного взаємопорозуміння з ними не знайшов. 8 липня о сьомій вечора лісник з подільниками - котовчанами вирішили поквитатися з депутатом, напавши на нього поблизу його помешкання. Миколу Карповича побили, вдарили ломом по голові, вибили два зуби. В результаті чоловік відлежав більше двох тижнів у районній лікарні з тріщиною черепа та струсом мозку. Нападники з Котовська вдалися до втечі, а лісник С.В. Мукан спокійно продовжує виконувати свої обов'язки, мовби хизуючись безкарністю

В ЗМІ пишуть про те, що влада турбується про розвиток тваринництва, але те, що нас позбавляють можливості напувати корів, нікого не цікавить. Невже влада більше зацікавлена в отакому горе-орендуванні, ніж в розвитку тваринництва на селі та спокої цілого селища?

М.КРЕВЕНЧЕНКО (депутат Слобідської селищної ради), а також: мешканці селища В.МОЛЧАНЮК, М.МУЛЯР, А.ДОВГАНЬ.


Від редакції Вісті Кодимщини: Ми звичайно не могли не відреагувати на такий лист слобідських жителів і зразу ж оперативно зв'язалися з слобідським селищним головою Г.М. Веліжаніною, яка підтвердила факт побиття депутата селищної ради М.К. Ткача. Згідно інформації заступника начальника Кодимського РВ ГУ МВС України в Одеській області О.В. Шиндера, за фактом побиття М.К. Ткача відкрито кримінальну справу. Особи, що здійснили напад, встановлені. Наразі ведеться слідство. І ми сподіваємося, що винні у скоєному, будуть покарані. А місцева влада врешті розбереться з ситуацією на водоймах, що не може вирішитись вже роками.
 

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті