Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Добровільна народна дружина повертається

Добровільна народна дружина повертається


На основі досліджень і багатьох практичних експериментів за останні роки було доведено, що для успішної боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку
міліції України не вистачає підтримки суспільства. Більше того, міліція може досягти значних успіхів у боротьбі зі злочинністю лише в тому разі, коли буде побудовано атмосферу взаємоповаги і співробітництва між нею і громадянами.


Але далеко не тільки міліція повинна займатися питанням поліпшення правопорядку, отримання злочинного тиску і забезпеченням прав та свобод людини і громадянина. По суті, міліція є лише органом, найнятим суспільством для допомоги на професійній основі охороняти законні інтереси громадян від злочинних посягань. Ось чому на сучасному етапі розвитку нашої держави зміни соціально-економічних, політико-правових та морпльних умов у суспільстві змусили шукати нові шляхи та відновляти раніше накопичені форми залучення громадкості до правоохоронної діяльності.З метою підвищення ефективності діяльності органів внутрішніх справ, поліпшення профілактики правопорушень, посилення впливу громадських формувань, добровільних народних дружин на стан правопорядку сьогодні відновлено роботу громадських організацій з охорони правопорядку.

Дієвою формою участі громадськості в охороні правопорядку є добровільна народна дружина. Кодимська ДНД нараховує на сьогодні 60 чоловік. Це спеціальне громадське формування з визначеним правовим статусом існування. Нещодавно офіційно посвідчення членів ДНД отримали перші 18 чоловік: В.Т. Ревенко, М.І. Михель, В.С. Долапчі, В.Г. Леонгард. В.І. Рузяк, О.В. Калініченко, А.П. Мотрук, В.А. Авраменко, О.М. Стефанець, Д.С. Кліментьєв, В.С. Шабаш, А.А. Ананченко, С.В.Шевчук, В.І. Зубко, О.І. Козоріз, Р.В. Жовтяк, І.П. Гонтарчук, В.В. Ревенко. Посвідчення дружинникам урочисто вручив кодимський міський голова В.С. Склярук, який у привітальному слові висловив схвалення самої ідеї функціонування ДНД та відзначив, що за недовгий період існування міської ДНД під керівництвом В.Т.Ревенка результати роботи дружинників досить відчутні. Значну допомогу члени ДНД надають органам внутрішніх справ при проведенні планових операцій під час забезпечення громадського порядку у період проведення культурно-масовових, спортивних та інших заходів. Крім того, дружинниками періодично проводяться рейди - за вісім місяців поточного року було здійснено 20 патрулювань по місту, в яких взяло участь понад 30 членів ДНД. Рейди здійснювались в основному за участі працівників міліції. При виявленні фактів порушення правопорядку вживалися необхідні заходи. На злісних порушників були складені протоколи (5 випадків).


Слід відзначити активну роботу таких дружинників як М.І. Михель, В.О. Задорожнюк, П.Ф. Жук, В.С. Долапчі, В.В. Сільницький (представники райдержадміністрації); В.А. Авраменко з групою працівниківРЕМ; М.В. Мей та В.Й. Попадюк(КП СПМК «Укрхліббуд»); В.І. Зубко, О.І. Козоріз, О.М. Лозинський (управління ветмедицини в Кодимському районі). Беруть участь у забезпеченні правопорядку в місті також представники ДП «Кодимський лісгосп», Кодимського ПТАУ, ДЮСШ,ЦРЛ, обох міських шкіл.


Важливими умовами стосовно залучення ДНД до правоохоронної діяльності є надання членам цих формування відповідних прав, а також пільг. Наприклад, на рівні державних адміністрацій і за згодою керівників підприємств, установ та організацій приймаються рішення та вживаються заходи щодо заохочень членів ДНД. як то надання 3 днів до щорічної відпустки. В ряді областей України за рішенням обласних та районних держадміністрацій за рахунок позабюджетних коштів утримуються командири загонів ДНД та начальники громадських пункті охорони правопорядку, що дає можливість залучати до цієї роботи підготовлених спеціалістів, а також пенсіонерів органів внутрішніх справ, служби безпеки, військовослужбовців. Згідно чинного законодавства працівники громадськості, які беруть участь у правоохоронній діяльності, мають правовий захист. Підлягають притягненню до кримінальної або адміністративної відповідальності особи або правопорушники, які чинять опір представнику громадськості, ображають його під час охорони громадського порядку.
Піклуючись за представників громадськості, які беруть участь в охороні громадського порядку, держава має докладати всіх зусиль, щоб захистити їх авторитет, честь, гідність. А взаємодія державних правоохоронних органів з громадськістю - важлива частина процесу демократизації суспільства, побудови правової держави, забезпечення законності. Спільна діяльність міліції і об'єднань населення, які беруть участь у боротьбі з правопорушеннями і охороні громадського порядку, формує у свідомості суспільства необхідність рахуватися з загальними інтересами, шанобливо ставитися до правових приписів. гідністю виконувати свої громадянські обов'язки.


С. БАРСЬКА

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті