Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Гуляй, село, щоб усім весело було

Гуляй, село, щоб усім весело булоПрацівники сільського Будинку культури на чолі з директором Єфросинією Сторож та художнім . керівником Сергієм Олійником влаштували на загнітківській «магалі» свято добрих сусідів. Захід зібрав і старих, і малих. А розпочались веселі дійства з вікторини, питання якої були зіткані з історії України і рідного села. Найпершими було вшановано квітчастими хустками та музичним вітанням старожилів - 92-річну Євдокію Микитівну Стогул і 88-річну Ірину Євстафівну Шиндор. Долі цих жінок не були устелені трояндами. Все свідоме життя у праці, у турботах про хліб насущний. І все ж вони сьогодні найбільше згадують світлі події життя. Ось і нинішнє свято, кажуть жінки, додало їм наснаги.

Не забули і про наймолодшого жителя «магали» - Сашка Бодачівського, котрий отримав іграшковий автомобіль і одразу взявся його випробовувати «на зуб».

Подяки, ліричні музичні подарунки отримали і багатодітні матері, ветерани Великої Вітчизняної війни і праці, кращі господарі, вишивальниці, ткалі, матері, свекрухи і бабусі, краще подружжя. Яких тільки номінацій не придумали працівники культури, щоб згадати про достойних своїх односельців, щоб розповісти всім і кожному про тих, хто прославляє не тільки свій куточок, а і все село своєю працелюбністю, майстерністю, душевною гармонією. Тож цілком закономірно, що для кожного жителя «магали» знайшлося тепле слово, музичні вітання та подарунки у організаторів і ведучої свята Вікторії Журби, а також у сільського голови Михайла Андрійовича Сливінського. До речі, Михайло Андрійович завжди прагне бути там, де його односельці, і в смутку, і в радості. А цього разу він ще й виконав особливу місію - передав подарунок від народного депутата Леоніда Клімова Олександру та Світлані Ковбель, які стали переможцями у номінації «Найкраща садиба».

Для всіх номінантів лунали музичні дарунки у виконанні аматорів сцени.

По завершенні урочистої частини культпрацівники під запальні мелодії духовою оркестру зібрали всіх жителів і гостей Загніткового у танок дружби. А потім всі разом сіли за великим імпровізований стіл, що простелили на «палатарах» просто неба. І кожен з присутніх зміг скуштувати загнітківських пиріжків з яблуками та медом. І ще довго неслось над селом заохочувальне та веселе: «Гуляй село, щоб всім весело було...».

- Кожен ніби долучився до свого пракоріння, дізнався більше про своїх сусідів, про їхні захоплення,- висловив свою думку Михайло Сливінський.

- А ще такі свята, які завдяки нашим працівникам культури стали традиційними у селі, необхідні, бо це справжній калейдоскоп розваг, інтелектуальних вікторин, обрядів та звичаїв, це вшанування традицій села, збереження і примноження українського фольклору. І найважливіше вони сприяють добросусідським стосункам, а отже, єдності громади. А для організаторів свята найвищою нагородою стала вдячність односельців, їх гарний настрій і щире «спасибі».

Любов КУЗЬМЕНКО.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті