Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Переплата на газету "Вісті Кодимщини"

Розпочалась передплатна кампанія на 2013 рік. в тому числі і на районну газету «Вісті Кодимщини»,  яка, сподіваюсь, давно стала для жителів території особливим виданням, не схожим на багато інших. Це місце, куди ви можете звернутися зі своїми проблемами, поділитися подією, новинами, філософськими міркуваннями. Тут ви можете просто привітати своїх родичів, друзів, знайомих.
Ми раді допомогти кожному, хто до нас звертається. Однак наші можливості досить обмежені. І ми теж потребуємо допомоги. Отож, змушені трохи підняти передплатну ціну на газету. Це вперше за останні 4 роки. Інакше ми просто не зможемо вижити, бо той жорсткий режим економії, в якому ми працюємо, не сприяє покращенню якості роботи видання, а дотація з районного бюджету дозволяє нам тільки животіти та бути прив'язаними до забаганок владних структур, які мають в цьому випадку важелі впливу на газету.
Ми щиро дякуємо нашим читачам-пенсіонерам, які віддають часточку своєї мізерної пенсії для того, щоб кожної суботи знаходити у поштовій скриньці свою улюблену газету.  Дуже приємно чути слова подяки на адресу газети. Ми дуже чутливо і толерантно сприймаємо критичні зауваження, і дякуємо нашим критикам за конструктивні поради щодо поліпшення роботи видання.
Звичайно, прикро чути від деяких діячів: «А навіщо ви пишете про все підряд? Є моменти, про які треба було б змовчати!».
Однак, впевнений, що ми працюємо для того, щоб надавати можливість висловлювати різноманітні думки, мрії та сподівання різних верств населення, що представляють собою весь різноманітний спектр політичних вподобань в державі. Саме так, вважаю, можна відстоювати свободу слова. Звичайно, у нас є багато помилок. Та не помиляється той. хто нічого не робить. Критикуємо ми. критикують нас. Це - правильно. Ми приймаємо пропозиції і зауваження від наших передплатників, від доброзичливців і опонентів.
І ми сподіваємося на підтримку з боку всіх, хто зараз читає ці рядки. Ми щиро віримо, що наша справа - не марна. Створюючи маленький простір для своїх думок в газеті, ми розширюємо вільний простір для кожної людини. Будь ласка, подумайте про те. що тільки завдяки вам ми зможемо функціонувати і таким чином розширювати простір СВОБОДИ. І найкращим внеском у це стане ваша передплата на районку. Підтримайте свою газету!
Сподіваємось на розуміння з вашого боку, шановні передплатники.


Передплатний індекс: 66585, тел.(04867)21385

О.ПАТКІВСЬКИЙ, редактор «ВК».

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті