Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Одеська облдержадміністрація оголошує конкурс

Облдержадміністрація оголошує конкурс із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої-третьої категорії, призначення на які здійснюється Президентом України за поданням Прем’єр-міністра України або Кабінетом Міністрів України чи погоджується з Кабінетом Міністрів України на 2013 рік (голів обласної та районних державних адміністрацій).
До участі у конкурсі допускаються особи, які: - є громадянами України; - вільно володіють державною мовою; - мають повну вищу освіту; - мають стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менше, як п’ять років; - займають (займали) посади в державних органах чи органах місцевого самоврядування не нижче четвертої категорії, а на посади голів районних державних адміністрацій – не нижче п'ятої категорії або мають стаж роботи не менш як п’ять років на посадах керівників державних підприємств, установ та організацій, їх заступників.
До участі у конкурсі не допускаються особи, які: - досягли встановленого законом граничного віку перебування на державній службі; - визнані в установленому порядку недієздатними; - мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади державного службовця; - позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений строк; - в інших випадках, установлених законами.
Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії обласної державної адміністрації: - заяву про участь у конкурсі; - копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України; - заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; - одну фотокартку розміром 4 x 6 см; - копії документів про освіту. Може подаватися також додаткова інформація стосовно досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо). Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: пр. Шевченка, 4, каб. №322.
Про дату, місце і час проведення співбесіди претендентам буде повідомлено додатково. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 7189-565, 7189-564.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті