Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Святий Миколай справдив сподівання дітвори

З самого ранку 19 грудня вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей готувались до зустрічі поважного гостя – директора ТОВ АФ Кодима, заслуженого працівника сільського господарства України, орденоносця, депутата Одеської обласної ради Миколу Васильовича Сорочана.
Як і було заплановано, зустріч розпочалася опівдні. Святково вбрані юні господарі Центру піснями та танцями вітали свого постійного спонсора і мецената. Пісенно-віршована композиція, підібрана вихователем В.В. Ревенком, який, крім того, ще й акомпанував дітям, була досить вдалою та напрочуд підходила до Дня св.Миколая. В ній тісно переплітались історія і сучасність, народні традиції та релігія, усна народна творчість та елементи сьо¬годнішньої естради.

Всі 32 вихованці Центру – від найменшого до найстаршого – були задіяні у вшануванні високоповажного гостя. Після завершення виступів дітей слова подяки були адресовані Миколі Васильовичу з уст директора Центру Н.В. Патківської. Вона вручила йому пам’ятний орден «Поваги і Вдячності» під №1, який знедавна було започатковано в установі, та Пам’ятну адресу до дня Ангела, а найстарша вихованка Центру Євгенія Кейдалюк подарувала гостю вишиту нею власноруч молитву «Отче наш».

В свою чергу М.В. Сорочан вручив Н.В. Патківській товарну накладну на м’який куточок для кімнати психологічного розвантаження (релаксації). Якось Микола Васильович при відвідуванні Центру побачив, як його працівники (О.В.Петрунько, В.С. Крисько та В.М. Шевчук) роблять якісний сучасний ремонт в одній з кімнат. Як тільки він узнав, що це має бути за кімната, то зразу ж пообіцяв допомогти при її умеблюванні. Отож, обіцянку виконано. Придбаний ним м’який куточок (а його оперативно доставили та встановили працівники установи) дуже гарного дизайну вдало вписався в інтер’єр кімнати, де вже найближчим часом будуть відпочивати вихованці Центру.

На цьому приємні новини від М.В. Сорочана не закінчились – він також виділив паль¬но-мастильні матеріали для поїздки дітей на екскурсію та пообіцяв приємний сюрприз для малечі на свято Василя, що відзначається в січні.М.В. Сорочан з дітьми та колективом приюту Буслик


Головний спонсор Центру допоміг суттєво. На жаль, таких благодійників в районі занадто мало. Не може ж один Микола Васильович Сорочан охопити своєю увагою і теплом свого серця всіх. Потрібно прокидатись і іншим підприємцям, бо ж Україна завжди славилась великою кількістю спонсорів та меценатів, милосердних та щедрих людей. На облаштування кімнати психологічної релаксації не пішло ні копійки бюджетних коштів, так як і на всі інші роботи, що були проведені працівниками колективу установи. Допомагали навіть і одесити – молоді люди Андрій та Олена, яких зацікавив проект директора Центру Н.В. Патківської.

Та й як можна не допомагати тим, хто в такий скрутний час ще щось робить, не чекаючи, коли казначейство дасть кошти, як це робиться в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей?


Газета Вісті Кодимщини.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті