Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Звернення виконкому Кодимської міської ради

Виконуйте вимоги чинного законодавства України!


Останнім часом мешканцями міста (господарями приватних будинків) територія міської ради (проїзна частина вулиць, узбіччя доріг, квітники, газони) використовуються для складування будівельних матеріалів,  будівельного сміття, також мають місця факти складування і зберігання гною та ін.
Виконавчий комітет Кодимської міської ради звертається до мешканців міста з вимогою не порушуватиЗакон України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою м.Кодими, забезпечення чистоти і порядку, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках», затверджених рішенням сесії Кодимської міської ради (№99 від 11.09.2006 року).
В черговий раз нагадуємо, що КП «Кодимакомунсервіс» проводить збір та вивезення твердих побутових відходів з приватних о сель та багатоповерхових будинків відповідно до затвердженого графіка (додається).


З метою здійснення дієвого контролю у сфері благоустрою території Кодимської міської ради, виконання мешканцями міста, керівниками установ, організацій, підприємств різної форми власності вимог «Правил благоустрою м.Кодими, забезпечення чистоти і порядку, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках» на підприємстві КП «Кодимакомунсервіс» введено посаду інспектора-контролера. До головних функціональних обов’язків інспектора-контролера входить контроль у сфері благоустрою території Кодимської міської ради та дотримання вимог «Правил благоустрою м.Кодими», а саме пунктів:


3.2. Громадяни у сфері благоустрою зобов’язані:
3.2.1. Утримувати в належному стані свою присадибну ділянку та закріплені за ними в установленому порядку території;
3.2.2. Дотримуватись правил благоустрою території Кодимської міської ради;
3.2.3. Виконувати рішення сесії та виконкому Кодимської міської ради в питаннях благоустрою, а також не порушувати права та законні інтереси інших суб’єктів у сфері благоустрою;
3.2.4. Відшкодовувати в установленому порядку збитки, завдані порушенням законодавства з питань благоустрою;
3.2.5. Укладати самостійно або разом з іншими громадянами договори на вивезення побутових відходів та своєчасно сплачувати за їх вивезення;
3.2.6. Дотримуватись правил утримання та поводження з домашніми та іншими тваринами на території Кодимської міської ради;
3.2.7. Виконувати інші обов’язки у сфері благоустрою, передбачені Законом України «Про благоустрій населених пунктів», іншими законами та нормативно-правовими актами України.
3.3. Громадянам забороняється:
3.2.1. Складати на територіях загального користування будівельні матеріали, паливо, автотранспорт, іншу техніку, проводити будь які будівельні роботи та інше.
3.2.2. Викидати сміття в місцях загального користування та створювати смітники;
3.2.3. Спалювати сухе листя та гілля;
3.2.4. Вигулювати собак в місцях масового від починку людей;
3.2.5. За невиконання або неналежне виконання порядку здійснення благоустрою на території ради та утримання прилеглої до приватних будівель території власник або користувач земельної ділянки, інші особи несуть відповідальність, передбачену Кодексом України про адмінправопорушення.


Рішенням сесії Кодимської міської ради від 4.07.2014 року інспектору-контролеру КП «Кодимакомунсервіс» В.Ф. Білоконю надано право на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
Відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил  благоустрою території населених пунктів» тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 грн до 1360 грн) і на посадових осіб громадян - суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн).


Графік вивозу твердих побутових відходів з приватного сектора та багатоквартирних будинків міста Кодими


1-й і 3-й понеділки місяця
Вулиці: Ш.Алейхема, Гагаріна, Котовського, Єлісеєва, Шкільна, Базарна, Н.Базарна, Леваневського, Тиха, Піонерська, Л.Толстого, 40 років Перемоги.
1-й і 3-й вівторки
Вулиці: 80-ої гв. стрілецької дивізії, 41 гв. стрілецької дивізії, Комунарна, Менделєєва, Гоголя, Сергієнка, Л.Українки, Лазо, Степова, Північна, 8 Березня, Західна, Київська, 40 років Перемоги.
1-а і 3-я середи
Вулиці: Комсомольська, Єсеніна, Лермонтова, Дідейчука, Горького, Театральна, 20 років Жовтня, Кривенцова, Фрунзе, пр.Комсомольський.
1-а і 3-я п’ятниці
Вулиці: Пушкіна, Озерна, Добровольського, Комарова, Лісова, Свердлова, пров.Залізничний, Квіткова, пров.Квітковий.
2-й і 4-й понеділки
Вулиці: Шевченка, І.Франка, Радянська, Садова, Суворова, Східна, Довженка, Тургенєва. Некрасова, Б.Хмельницького, Маяковського.
2-й і 4-й вівторки
Вулиці: Червоноармійська, 8 гв. танкової дивізії, Петровського, Спортивна, 9 Січня, Нова, П.Комуни, пр.Перемоги, Ватутіна, Леніна, Першого травня, вул.Пашкевич.
2-а і 4-а середи
Вулиці: Меліхова, Миру, Чехова, Ломоносова, Нахімова, Щорса, Чайковського, Мічуріна, Тімірязєва, Пархоменка, Калініна, Цегельний завод.
2-а і 4-а п’ятниці місяця
Вулиці: Пожарського, Чкалова, Чапаєва, Новоселів, Дзержинського, 40 років Жовтня, Орджонікідзе, Вишневського, Матросова, Кірова.
Вивіз ТПВ від багатоквартирних будинків проводиться два рази на тиждень (понеділок, п’ятниця).
Збір та вивезення твердих побутових відходів здійснює КП «Кодимакомунсервіс».
Телефон для довідок: 2-11-74.

Виконком Кодимської міської ради.


Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті