Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Кодимський район - участник проекту розвитку ЄС та ООН

Першого грудня в конференцзалі райдержадміністрації відбувся стартовий семінар з впровадження Проекту розвитку ЄС та ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – Фаза-ІІІ» в Кодимському районі, який співфінансується Європейским Союзом. Проводили семінар департамент зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської облдержадміністрації в особі заступника директора департаменту А.В. Андронової та Представництва Проекту в Одеській області в особі його координаторів Т.Л. Маяк та О.В. Перерви.
Розпочав захід в.о. голови РДА Г.М. Гладенький, який повідомив, що проведенню даного заходу передувало підписання трьохсторонньої угоди про співробітництво між Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Одеською облдержадміністрацією та Одеською обласною радою, яке відбулося в Будинку представництв Одеської облдержадміністрації у вересні поточного року та в ході якого було оголошено конкурс серед районів області на участь в даному Проекті, який проходив в м.Києві.
В результаті конкурсного відбору для участі в Проекті увійшло 8 районів, серед яких і Кодимський. З вітальним словом до зібрання також звернулась А.В. Андронова. Про організацію впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – Фаза-ІІІ проінформувала учасників семінару координатор Проекту Т.Л. Маяк. Тож на проведеному семінарі було оголошено конкурс на участь у ньому місцевих рад, до якого мають увійти 4 територіальні громади з впровадженням по одному мікро проекту.
Вартість 1 мікропроекту становить 10 тис. доларів США, 75% якого співфінансується Європейським Союзом, 20% – з місцевого бюджету та 5% – коштами населення. Проекти втілюються за наступними напрямками. Це, зокрема, впровадження заходів енергозбереження об’єктів соціальної сфери на селі (ФАПи, школи, дитячі садки), впровадження альтернативних енергетичних технологій, ремонти водогонів, охорона довкілля та ін.
Варто зазначити, що в Україні Проект діє з 2008 року. Він відповідає пріоритетам Програми Східного партнерства та Національної індикативної програми для України (2011-2014 роки), Угодам від 6.10.1992 року та 18.06.1993 року між ООН/ПРООН та Урядом України, Угоді між Європейським Союзом та Проектом про співфінансування та впровадження. В Проекті приймають участь всі області України, 200 районів, 800 сіл та 24 міста. Загальна вартість Проекту по Україні становить 23,8 млн. доларів США. Загальна кількість мікропроектів складає 1330, в яких прийматимуть участь 1,5 млн бенефіціарів.
Як ми всі пам’ятаємо, в 2008- 2011 роках Кодимський район вже приймав участь в даному Проекті ФАЗА-І, а саме 5 сільських громад, це зокрема, Будеївська, Баштанківська, Загнітківська, Крутянська та Шершенецька сільські ради. В трьох сільських радах було проведено ремонт приміщень лікарняних амбулаторій, у двох – ремонт водогонів. Загальна сума освоєних коштів становила 766,4 грн, з якої 50% – це кошти ЄС.
Співпраця з даним Проектом є підтвердженням незмінного євроінтеграційного курсу нашої держави, реального залучення інвестицій в розвиток району, а найголовніше – здобуття навичок громадами у вирішенні своїх соціально-побутових питань за принципом знизу-вверх, тобто за власною ініціативою. Присутні на заході керівники структурних підрозділів РДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники громадськості, голови виконкомів місцевих рад взяли активну участь в обговоренні зазначеного Проекту.
Наступний крок реалізації «Місцевого розвитку, орієнтованого на громаду» – подання заявок головами територіальних громад з конкретними пропозиціями щодо впровадження на їх території мікропроектів. За результатами розгляду пропозицій для участі в Проекті буде відібрано 4 територіальних громади.

П.ЖУК, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті