Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Реклама на трамваях в місті Одеса

Наш час розвіяв вже всі сумніви, що реклама має великий вплив на споживача у виборі товарів. Але для цього вона повинна привернути увагу потенційного споживача і не тільки.

Реклама – це ще й діалог між споживачем і продавцем – рекламодавцем. І якість рекламної кампанії багато в чому залежить від якості цього діалогу.

Реклама на транспорті у великих містах на даний момент є одним з таких успішних посередників між рекламодавцем і споживачем, вона не відриває людей від їх повсякденних справ, ненав’язливо зачіпаючи лише пасивну увагу і не викликаючи при цьому роздратування і негативного відношення до рекламованого продукту.

Так, реклама на громадському транспорті в Одесі, на даний момент є найбільш успішним варіантом такого діалогу,  ніж біг-борди, радіо і телебачення. Що дає їй суттєві переваги перед іншими видами, особливо статичної реклами. До того ж, реклама на всіх видах транспорту в першу чергу розрахована на людей як середнього так і високого достатку, якими є водії приватних авто і пасажири громадського транспорту. Так що, вибираючи такий рекламний носій, ви потрапляєте в саме серце цільової аудиторії.

Рекламне агентство Далматин за 8 років своєї роботи відпрацювало зв'язки з усіма маркетинговими відділами тролейбусних та трамвайних депо Одеси. Ми підходимо до реклами клієнта як до тривалого процесу,  ведемо замовлений проект від самого початку розробки плану до розміщення реклами, беручи на себе всі складності та нюанси процесу. Тому ми пропонуємо розміщення реклами на трамваях в місті Одеса так і реклами на тролейбусах міста Одеса.  Цім ви вирішите проблему непоміченості цільовою аудиторією, оскільки, в силу своєї мобільності, за умови яскравого дизайну, вона не залишиться осторонь, як мінімум серед тисячі перехожих, інших водіїв та пасажирів.

Звертайтесь до наших менеджерів, і ми допоможемо підібрати вид розміщення та оптимальний маршрут для вашої реклами. Наші менеджери допоможуть вам створити найпривабливіше оголошення а наші дизайнери намалюють його в кращому вигляді.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті