Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Загнітківські аматори побували на сцені "Фольк-music"

Загнітківські аматори побували на сцені "Фольк-music"; і не тільки...

Наш Народний фольклорно-автентичний колектив «Витоки» мав кілька творчих поїздок – до м. Одеси, де взяв участь у відбірковому турі Всеукраїнського фестивалю «Червона рута», і до м. Києва – на записи програми «Фольк-music».


На відбірковому турі фестивалю «Червона рута» наш колектив визнано кращим і відібрано до фіналу в м. Києві. Творча експедиція до м. Одеси принесла багато позитивних емоцій дітям. Їм видалась нагода побувати на виставі «Айболіт 21» в Одеському Національному Академічному театрі опери та балету. Після вистави для дітей влаштовано незабутню екскурсію по Одеському оперному театру – одній із перлин світової архітектури. Здавалося, що від захоплених дитячих поглядів та усмішок театр засяяв ще яскравіше. І екскурсію, і можливість побачити виставу влаштував депутат обласної ради Олександр Барський, який також організував доставку нашого колективу від вокзалу. Ми щиро дякуємо депутату за турботу та цікаве дозвілля.
Поїздка до Києва хоч і видалася фізично виснажливою, проте принесла чимало позитиву. Нас гостинно зустріли на телестудії каналу УТ-1. Припаркували автобус, відвели кімнату для перевдягання та репетицій. Тут ми зробили кілька фото на згадку та з хвилюванням готувались до зйомок. Адже на програму «Фольк-music» колектив було запрошено вперше. Відзначу, що наш колектив став першим дитячим, який запрошено на зйомки цієї програми.
Через дві години «Витоки» запросили до студії, в якій уже певний час велися записи програм «Фольк-music». Вимкнули мобільні телефони, аби в кадр не потрапили зайві звуки. У зйомках було задіяні близько 20 осіб – звукорежисери, режисери, відео оператори, гримери, помічники, техперсонал. Оксана Пекун – гостинна та привітна – підбадьорювала колективи, котрі вперше брали участь у цьому непростому процесі. Так само дружньо і з розумінням ставились режисери. Перед зйомками зроблено кілька проб, щоб учасники могли звикнути до телекамер та адаптуватися у незвичному для них студійному середовищі.
Ми привезли на програму не тільки обряд водіння Куста, а й загнітківський коровай – зі щедрого ужинку наших хліборобів. Вручили його ведучій Оксані Пекун, передали від кодимської землі доземний уклін творчій групі, яка зберігає і популяризує українську культуру. З задоволенням слухали виконання автентичних народних пісень аматорськими колективами з інших областей, порівнювали сценічні костюми, манеру виконання.
Крім того, у Києві ми відвідали Києво-Печерську лавру, Національний музей історії України у Другій світовій війні, Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара». За надану можливість показати свою творчість всій Україні та взяти участь у відбірковому турі фестивалю «Червона рута» колектив щиро дякує голові Кодимської районної державної адміністрації Вадиму Козачку, начальнику фінансового відділу РДА Тамарі Ніколішиній, начальнику відділу культури Людмилі Басько, начальнику відділу освіти Людмилі Сільницькій, нашому продюсеру Любові Кузьменко, підприємцям Івану Слідянському, Анатолію Рубанському, депутатам Одеської обласної ради Сергію Лупашко, Миколі Сорочану та Олександру Барському, сільському голові Михайлу Сливінському, голові районної ГО «Злагода заради майбутнього» Святославу Огінському, майстрині Ганні Харалупі, водіям Грабівської школи – Олексію Макошибі та Балтського ПП «Бєлгородський» – Сергію Яковенку і Борису Бєлгородському, медсестрі Світлані Тутубаліній, Ларисі Посухівській і всім батькам, котрі сприяли організації поїздок колективу.
Про день та час виходу в ефір музичної програми за участю загнітківських аматорів сцени буде повідомлено заздалегідь.
Сергій Олійник, директор Загнітківського БК.

Коментарі
Коментарі відсутні
Додати коментар
Будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис, щоб отримати можливість додавання коментарів
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті