Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Кримінал
В структуру кримінального розшуку в районі входять державна служба по боротьбі з економічними злочинами, кримінальна міліція в справах дітей, сектор боротьби з незаконним обігом наркотиків. Серцевиною кримінального блоку райвідділу, звичайно, є сектор кримінального розшуку.
За перший квартал поточного року працівниками кримінального блоку було розкрито цілу низку резонансних злочинів. Серед них – розбійний напад в с.Олександрівці, який здійснила невідома особа чоловічої статі, відібравши у власника помешкання – пенсіонера Б. кошти в сумі майже 8 тис. грн. Зробивши свою чорну справу, нападник виїхав в напрямку м.Котовська. Завдяки вчасному повідомленню потерпілої сторони та оперативним діям працівників Кодимського та Котовського відділень міліції зловмисника було заарештовано на залізничній станції м.Котовська. При доправленні його до Кодими здійснив спробу втечі. На даний момент особа зловмисника встановлюється. Порушено кримінальну справу.
Ще один резонансний злочин, що було розкрито по «гарячих слідах», було скоєно в смт.Слобідці. Там постраждала особа жіночої статі, на яку було здійснено напад невідомим молодиком. Після нанесення важких тілесних пошкоджень та втрати свідомості потерпілою нападник відібрав у неї особисті речі і зник в невідомому напрямку. Після звернення потерпілої до правоохоронців на протягом доби зловмисника було знайдено. Також було вилучено вкрадені речі у потерпілої. Зараз вирішується питання направлення справи до суду.
З початку року криміналістами райвідділу було ви-крито 5 фактів незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Часто громадяни забувають про кримінальну відповідальність, що настає в результаті незаконного збереження зазначених предметів.
Є здобутки у правоохоронців і в напрямку боротьби з незаконним обігом наркотиків. З початку року виявлено 4 факти збуту наркотичних засобів, поставлено міцний заслін контрабандистам, що намагаються доставляти наркотичні та психотропні засоби через державний кордон.
Тож сьогодні, як і завжди, кримінальна служба знаходиться на передньому краї боротьби зі злочинністю.
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті