Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Форум міста
Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
Список зареєстровани...
Підводимо підсумки з...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Нові назви вулиць

Прийшов час, закінчилися обговорювання, різні “цікаві” засідання і в результаті маємо документ з печаткою міської ради та підписом мера. Документ – це розпорядження №29 та додаток до нього від 12.02.2016р. “Перелік вулиць, провулків, алей у місті Кодима, які перейменовуються без зміни нумерації будівель”.

Перелік вулиць.

ДТП. Збито пішохода
Сьогодні, на центральній вулиці міста в районі Будинку Побуту о 10 годині ранку, автомобіль під керуванням невідомого водія збив літнього чоловіка, який прямував до свого автомобіля. Не зважаючи на велику кількість свідків, базарний день в Кодимі, водій – порушник «черкнувши» ще де кілька припаркованих автомобілів з місця пригоди зник. За 3 хвилини прибула швидка допомога, забрала постраждалого, стан його поки що невідомий.
Реклама на трамваях в місті Одеса

Реклама на транспорті у великих містах на даний момент є найуспішний посередник між рекламодавцем і споживачем, вона не відриває людей від їх повсякденних справ, ненав’язливо зачіпаючи лише пасивну увагу і не викликаючи при цьому роздратування і негативного відношення до рекламованого продукту.

Рекламне агентство Далматин пропонує розміщення реклами на трамваях та тролейбусах міста Одеса

Школа Молодої Демократії
Молодих представників ОМС та НУО з м. Києва та Вінницької, Тернопільської, Одеської, Дніпропетровської областей, для яких пріоритетом є розвиток власного регіону/області, співпраця влади з громадою та активна участь у процесі децентралізації - запрошуємо взяти участь у багатоетапному, польсько-українському проекті «Школа Молодої Демократії».
Нові назви вулиць, пропозиція.

Пропозиції спеціально створенної робочої групи при РДА щодо перейменування вулиць в місті Кодима (пропонується на вибір кілька варіантів)

Лірична подорож у минуле
Про теж саме...

Чи багато хто з кодимчан чув про те, що в четвер 21 січня 2016 року в актовому залі міської ради відбулося громадське обговорення з перейменувань вулиць? Думаю, небагато.
Засідання...

Зі сторінки Фейсбуку:

Хочу поділитися враженнями про засідання дуже «цікавої» групи людей, що були залучені міською радою у вигляді консультаційної комісії для створення колективного погляду на перейменування вулиць Кодими.
Вчинено замах на вбивство

Святкування мало не закінчилося смертю для одного із мешканців району. 12 січня о 20:30 до Кодимської ЦРЛ з ножовим пораненням грудної клітини та пошкодженням серця доставлено молодого чоловіка, мешканця Крутих.

Пограбування

12 січня опівночі двоє невідомих молодих людей проникли до жилого будинку в Загніткові, де проживають старенькі пенсіонери, і погрожуючи фізичним насиллям, заволоділи грошовими коштами.

Стихія

Стихія, яка паралізувала Одещину, торкнулася дещо в меншій мірі і Кодимський район, частина доріг на півдні району біля селища Слобідка, с. Кирилівка, с. Правда, с. Тимків, с. Мала Слобідка засніжена(дороги Р-75, С161222, С161223, С161218, частково дороги Т1622, С161217, С161216), замети до 40-50 см, місцями кучугури снігу сягають до 80 см і вище. Під снігом місцями лід. Працює снігоприбиральна техніка. На іншій території району покриття сухе, місцями залишки ожеледі.

 

Під'їзд до села Правда.

В Одеській області повністю заборонено рух великогабаритних транспортних засобів.

Медичні проблеми району.

9 січня на площі міста відбувся організований мітинг медиків центральної лікарні. Людей хвилювало питання недостатнього фінансування, та пов'язану з цім реорганізацію з ліквідацією деяких посад та цілих відділень. Були присутні представники адміністрацій райлікарні та району.

Не дивлячись на спроби діалогу, порозуміння між сторонами не відбулося.

Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
шлифовка паркета
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото
Зустріч
Зустріч
Альбом: виступ "Лейся, песня"

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті