Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Cпільне засідання колегії
Проведено спільне засідання колегії відділу освіти та ради райметодкабінету, на якому підведено підсумки зовнішнього незалежного оцінювання випускників у 2009 році та питання охоплення учнів різними формами навчання. Визначено ряд конкретних заходів по підвищенню якості навчання. Зобов’язано адміністрації шкіл забезпечувати ефективний контроль за виконанням всеобучу.
До уваги споживачів електроенергії.
До відома абонентів КоДимського РЕМ На жовтень2009 року вводяться такі роздрібні тарифи на електроенергію:
В рамках підтримки національного усиновлення
В рамках підтримки національного усиновлення, з метою посилення уваги суспільства до проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Кодимському районі 30 вересня 2009 року було організовано та проведено День усиновлення. Відбулася зустріч з родинами, які усиновили дітей та батьками прийомних сімей, які функціонують у Кодимському районі, на якій висвітлювалися питання: - взаєморозуміння між рідними та прийомними дітьми; - передача досвіду прийомними батьками та усиновителями; - виступ працівників міліції, лікарні, пожарної інспекції щодо налагодження співпраці з прийомними батьками та усиновителями; - розповіді батьків про проблеми та радісні події прийомних сімей; Під час зустрічі прийомні батьки виявили бажання і надалі зустрічатися для обміну думками та збагаченням досвіду у процесі виховання дітей.
Працівники управління агропромислового розвитку
Працівники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації взяли участь в обласній виставці-аукціоні племінних тварин та птиці. Виставка відбулась за активної участі виробників та переробників сільськогосподарської продукції Кодимського району: ТОВ АФ «Кодима», СТОВ «Лан», СТОВ ім.Мічуріна, ТОВ «Кодимське зерно», СТОВ «Маяк», СТОВ «Терра», ТОВ «Зернятко, ТОВ «Ясні зорі», ТОВ «Івашківське», СФГ «Роксолана», СФГ «Круїз», СФГ «Борисове», СФГ «Пегас», СФГ «Зірка», СФГ «Відродження», ДП «Держлісгосп», ПП «Куцак», ПП «Деребчинський».
З днем Кодими!
Шановні кодимчани, гості міста, гості сайту.
Вітаємо Вас з Днем міста Кодима.
Сьогодні Кодима святкує подвійне свято - 255 річчя своєї історії та храмове Свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

З великою надією бажаємо Вам здійснення всіх Ваших мрій, а місту зробити великий крок до економічного та культурного розвитку.

Засідання конкурсної комісії.
Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації підготовлено та проведено засідання конкурсної комісії, створеної для забезпечення здійснення заходів, передбачених постановою КМУ «Про затвердження порядку використання в 2009-2013 роках бюджетних коштів, що спрямовуються на підтримку підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів».
Засідання робочої групи.
Відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту районної Програми зайнятості населення на 2010-2011 роки. Зроблено аналіз роботи зі створення нових робочих місць за 8 місяців поточного року та намічено перспективи діяльності органів виконавчої влвади та органів місцевого самоврядування щодо поліпшення ситуації із зайнятістю населення.
1 вересня – День знань
Традиційно вся Україна початок навчального року відзначає урочисто й яскраво. Цьогоріч за партами займе в районі 241 першокласник, а всього в 21 навчальній установі будуть здобувати освіту 3245 учнів. Навчати їх будуть майже 400 вчителів.Очікується прихід у навчальні заклади району 10 молодих спеціалістів.
Автобусне сполучення буде!
За інформацією виконуючого обов'язки першого заступника голови райдержадміністрації А.І. Тихоненка з третьої декади серпня буде відновлено рух пасажирського автобуса за маршрутом Кодима - с. Круті - с. Семенівка.
Права дітей під захистом комісії

На території Петрівської сільської громади тривалий час є проблемним стан роботи з кризовими сім'ями, яка ведеться неналежним чином. Минулого тижня на базі Петрівської сільської ради відбулося виїзне засідання районної комісії у справах дітей. Розглядалося питання соціального захисту дітей, які проживають у кризових сім'ях, а також питання здійснення соціального супроводу кризових сімей. На засіданні прийнято рішення про винесення на розсуд компетентних органів питання стосовно позбавлення деяких сімей батьківських прав у зв'язку з неналежним виконанням своіх обов'язків.

Звітно-виборча конференція аграріїв
Відбулась звітно-виборча районна профспілкова конференція працівників агропромислового комплексу. В роботі зібрання взяв участь голова обласної профспілки працівників АПК І.І. Македонський.
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті