Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
засідання районної координаційної ради
Відбулося засідання районної координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення , на якому розглядалось питання надання грошової допомоги з районного бюджету громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Надана матеріальна допомога 15 громадянам району на суму 2200 грн..
Іде у люди слово.
До 70-річчя з дня народження кодимського поета та громадського діяча П.П.Надутика . працівниками читального залу районної бібліотеки було проведено творчу зустріч місцевих літераторів та майстринь народної творчості. Вишивальницями міста на цей день була створена виставка робіт, а бібліотекарі представили книжкову виставку «Слово і совість». Учасники зібрання згадали твори Петра Петровича і шанували його пам’ять хвилиною мовчання.
катастрофа
3 липня 2009 року о 19:20 на перегоні Крижопіль - Рудниця (Вінницька область) зійшли з рейок 22 вагони товарного потягу.

Аварія під Рудницею

14 вагонів з хімічними речовинами. На місці катастрофи працюють більше сотні рятувальників, важка будівельна техніка, відновлювальні потяги.
Відродження духової музики на селі
Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічно розвинутої людини, духовно багатої, морально і фізично досконалої. Дітей необхідно навчати любити музику і розуміти її, виховуючи їх художній смак, розвивати творчі здібності (музичний слух, відчуття ритму, музичну пам'ять, виконавчу майстерність).
Відбувся ІІ міжнародний фестиваль клезмерської музики .
1. В м.Одеса сталася визначна мистецька подія – відбувся ІІ міжнародний фестиваль клезмерської музики (клезмер в перекладі з єврейської - співаючий інструмент), організований Одеським еврейським культурним центром, в якому взяли участь талановиті митці з України, Росії, Молдови, Угорщини, Польщі та інші. Успішно виступив на фестивалі інструментальний гурт Кодимського районного будинку культури «Консонанс – ретро» під керівництвом Василя Барановського.
Літній відпочинок.
Як і в попередні роки, організація та проведення оздоровлення дітей в районі здійснюватиметься на базі дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл. Протягом літа в районі функціонуватиме всого 34 оздоровчих заклади, з них: 6 таборів праці та відпочинку, 21 пришкільний табір з денним перебуванням, 3 профільні табори.
Завершено зовнішнє незалежне оцінювання.
Завершено зовнішнє незалежне оцінювання.
Воно проводилося з 8-и предметів. Знання випускників з двох предметів – української мови та математики – проходили тестування в міській школі-ліцеї. Приємно зазначити, що найбільша кількість учнів виявила бажання оцінити знання з української мови – 275 чоловік, оцінювання з математики ппройшли 154 випускників. На відміну від минулого року, у цьому році результати оцінювання будуть занесені до атестатів.
Кримінал
Нещодавно в Україні відзначалось 90-річчя з дня створення структури кримінального розшуку. Відповідні святкові заходи були проведені і в районному відділі міліції, де пройшло вшанування ветеранів кримінального розшуку, відзначено кращих працівників, підбито підсумки результатів роботи в першому кварталі поточного року.
Про затвердження тарифів на водопостачання в м.Кодима.
Рішення Кодимської міської ради про затвердження тарифів на водопостачання в м.Кодима.
Засідає комісія з надзвичайних ситуацій.
На порядку денному позачергового засідання районної комісії з ТЕБ та НС головним питанням був розгляд плану заходів з недопущення випадків захворювання (занесення, розповсюдження) на свинячий грип на території району. В ході зібрання виступили головний державний інспектор ветмедицини в районі Р.Д.Горша, головний санітарний лікар району В.А.Токарчук, начальник відділення митниці пунктів пропуску «Тимково», «Олексіївка» М.А.Бабій, головний лікар Кодимської ЦРЛ М.І.Суковатий. Наголошено на необхідності розробки заходів з метою попередження появи та розповсюдження свинячого грипу на території району.
Фестиваль української книги для молоді

20 травня 2009 року в приміщенні Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В.Маяковского відбудеться відкриття фестивалю української книги для молоді «Читай, юність!», присвяченого Року молоді в Україні і Дню слов'янської писемності і культури. На відкритті будуть присутні одеські письменники: Олександр Макаров, член Національної спілки журналістів України, Олексій Надемлінський, дитячий письменник.

Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Vulkan разное если вы оказались на этой странице то со смелостью можно предположить что вы
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті