Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Форум міста
Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
Склад депутатів Коди...
Список зареєстровани...
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Погашення боргів

В кінці березня відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, легалізації трудових ресурсів та заробітків. Як зазначалося, до Одеського окружного адмінсуду подано 25 позовів на стягнення з винуватців неплатежів на загальну суму 240,9 тис. грн, з яких 12 було задоволено і 118,7 тис. грн надійде до державної скарбниці. Крім того, у Державній виконавчій службі перебуває 65 завершених справ на загальну суму 219,2 тис. грн, примусово стягнено 201,2 тис. грн, а підприємствами-банкрутами сплачено 662 тис. грн.

Загнітківські весняночки.

Свято весни, жіночності та краси відбулось у селі Загнітковому. Такі свята, як правило, збирають повний зал глядачів, для яких сільські заходи завжди в радість. Тож і цього разу був аншлаг. Свято вдалося на славу, завдячуючи працівникам Будинку культури під керівництвом Ф.Г.Сторож, вчителям Загнітківської школи, батькам та групам підтримки. Всі конкурсантки отримали грамоти і подарунки від ради Будинку культури.

Нове обладнання
Міністерство охорони здоров'я придбало для Кодимської центральної районної лікарні найсучасніший 12-канальний електрокардіограф вітчизняного виробництва. Обладнання надзвичайно компактне та має розширені функції. Вартість апаратури складає 13 тис. 350 грн.
ДАЇ інформує
В поточному році службою Державтоінспекції на дорогах району зафіксовано 374 порушення правил дорожнього руху. В тому числі за управління автотранспортом в нетверезому стані складено 44 протоколи стосовно правопорушників. Значна частина правопорушників не сплатила штрафи в установлені чинним законодавством терміни, що тягне за собою пеню в подвійному розмірі. Особи, які не сплатили штрафні санкції, Не допускаються до проходження чергового техогляду та реєстраційних процедур в установах МРЕВ та ДАІ. На половину скоротилась в порівнянні з минулим роком кількість ДТП (в 2008 - 4). В поточному році їх сталось 2.
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті