Навігація
Головна
Новини
Про район
Фотогалерея
Літературне об`єднання
Сфера послуг
Посилання
Файловий архів
Каталог підприємств
Дошка оголошень

Зворотний зв'язок
Гостьова книга
Пошук по сайту
Мапа району
Карта сайту
Авторизація
Ім`я

ПарольЩе не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
Останні статті
Подарунок до річниці...
Катеринич Павло Миха...
Байдикова Олександра...
Пиріжна. Історія зас...
Нові назви вулиць міста
5 нових компаній
ООО Комэлектронпром
Отрада, ООО
Приватне підприєм...
Кодимський районн...
Відділення зв’язк...
Лічильники_
Засідає комісія з надзвичайних ситуацій.
На порядку денному позачергового засідання районної комісії з ТЕБ та НС головним питанням був розгляд плану заходів з недопущення випадків захворювання (занесення, розповсюдження) на свинячий грип на території району. В ході зібрання виступили головний державний інспектор ветмедицини в районі Р.Д.Горша, головний санітарний лікар району В.А.Токарчук, начальник відділення митниці пунктів пропуску «Тимково», «Олексіївка» М.А.Бабій, головний лікар Кодимської ЦРЛ М.І.Суковатий. Наголошено на необхідності розробки заходів з метою попередження появи та розповсюдження свинячого грипу на території району.
Фестиваль української книги для молоді

20 травня 2009 року в приміщенні Одеської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.В.Маяковского відбудеться відкриття фестивалю української книги для молоді «Читай, юність!», присвяченого Року молоді в Україні і Дню слов'янської писемності і культури. На відкритті будуть присутні одеські письменники: Олександр Макаров, член Національної спілки журналістів України, Олексій Надемлінський, дитячий письменник.

Акція - Соціальне «НІ» - насиллю!
Акція "Соціальне НІ - насиллю!" Кодимський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приєднався 28 квітня 2009 р. до акції, яку провела профспілка залізничників на усіх залізничних вокзалах. Було проведено Міжнародний день єдиних дій залізничників під гаслом "Профспілкове НІ - насиллю!". Метою акції є сприяння реалізації інформаційної політики у сфері соціальних послуг, широкому інфрмуванню шляхом поширення соціальної реклами, проведення роз’яснювальної роботи серед громадян, що перебувають у складних життєвих обставинах, про порядок та умови отримання соціальних послуг.
Вагомий внесок в збереження довкілля.

news: _kruti01.jpg Спільно з працівниками лісового господарства до Дня довкілля Крутівською сільською радою було організовано проведення посадки нових саджанців на території місцевого лісництва. За участі представників сільської ради, працівників сфери соціального захисту, установ культури та старшокласників ЗОШ було насаджено майже 3 тисячі саджанців ялини. Це вагомий внесок в збереження довкілля на території сільської громади..
   

Погашення боргів

В кінці березня відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, легалізації трудових ресурсів та заробітків. Як зазначалося, до Одеського окружного адмінсуду подано 25 позовів на стягнення з винуватців неплатежів на загальну суму 240,9 тис. грн, з яких 12 було задоволено і 118,7 тис. грн надійде до державної скарбниці. Крім того, у Державній виконавчій службі перебуває 65 завершених справ на загальну суму 219,2 тис. грн, примусово стягнено 201,2 тис. грн, а підприємствами-банкрутами сплачено 662 тис. грн.

Загнітківські весняночки.

Свято весни, жіночності та краси відбулось у селі Загнітковому. Такі свята, як правило, збирають повний зал глядачів, для яких сільські заходи завжди в радість. Тож і цього разу був аншлаг. Свято вдалося на славу, завдячуючи працівникам Будинку культури під керівництвом Ф.Г.Сторож, вчителям Загнітківської школи, батькам та групам підтримки. Всі конкурсантки отримали грамоти і подарунки від ради Будинку культури.

Нове обладнання
Міністерство охорони здоров'я придбало для Кодимської центральної районної лікарні найсучасніший 12-канальний електрокардіограф вітчизняного виробництва. Обладнання надзвичайно компактне та має розширені функції. Вартість апаратури складає 13 тис. 350 грн.
ДАЇ інформує
В поточному році службою Державтоінспекції на дорогах району зафіксовано 374 порушення правил дорожнього руху. В тому числі за управління автотранспортом в нетверезому стані складено 44 протоколи стосовно правопорушників. Значна частина правопорушників не сплатила штрафи в установлені чинним законодавством терміни, що тягне за собою пеню в подвійному розмірі. Особи, які не сплатили штрафні санкції, Не допускаються до проходження чергового техогляду та реєстраційних процедур в установах МРЕВ та ДАІ. На половину скоротилась в порівнянні з минулим роком кількість ДТП (в 2008 - 4). В поточному році їх сталось 2.
Поділитися в соціальних мережах
Партнери проекту
Незалежна Україна

Прогноз погоди
Останнє фото


Альбом: Земля наших предків

Розклад руху

Залізниця

Автостанція

Спецпропозиції
В цій категорії оголошень немає.
Актуальні вакансії
лого служби зайнятостіКодимський центр зайнятості інформує.

Кодимі потрібні :

лікарі, вчителі, продавці, юристи

Звертатися за адресою: вул.Леніна, 69.
тел. 048 67 26713

RSS канали
Підпишіться на наші новини

Останні новини
Останні статті